Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ACAI BERRY Már Magyarországon...

Marcsi87 kérdése:

ACAI BERRY Már Magyarországon is kapható a nagy hírű fogyasztószer. Te próbáltad már? Neked hogy vált be?

Figyelt kérdés
Kérlek ide csak a szer hatékonyságával kapcsolatos tapasztalataitokat írjátok le. Hogy milyen nehézségek árán szereztétek be vagy hogy átvágtak a külföldi rendelésnél, azt ne itt tárgyaljuk ki. Arról már született kérdés.
2010. dec. 22. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
szia azokat amiket belinkeltél nem ugyan azok mint az acai berry thin azoknak csak az a neve hogy acai berry nem ugyan az a kettő sőt a z acai berry thin a jobb igaz drágább de megéri 9700 szállítva nem sokkal több mint a másik most kezdem el szedni
2011. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Supreme60 válasza:

Az acai berry thin azért jobb,mert drágább?Vagy azért mert csak 50 mg acai van benne?vagy azért mert csak 60 db -os? Vagy a koffein és zöldtea kivonat miatt?

Szerintem egyik sem!

A tiszta acai hatóanyag a lényeg,de az sem mindegy milyen minőségű.

2011. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Edit9010 válasza:

Második hónapja szedem a 3000 mg-os acait.Én vaterán veszem,de mindíg ugyanattól((bár ott is van,aki ezer forinttal olcsóbban árulja,de azt nem ismerem,azt hallottam,hogy hamísítják is),akitől vettem ,annak megvannak a vám és egyéb igazolásai hozzá.

Biztosan működik,mert 3 kilót fogytam.A barátnőm a thint szedte,ő is fogyott,de nagyon felpörgette a koffein.Most elkezdte ezt,amit én,de neki még nincs véleménye ,mert 4 napja váltott.Írok majd a további fejleményekről.

2011. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az acaiból csak a tiszta 3000 mgos kivonatot szabad megvenni, nem a thint, meg az 1000 mgos acait, azok semmire sem jók.A thin tele van olcsó adalékokkal, acai berryt alig tartalmaz...
2011. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!