Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia spray, írna, akinek...

Hoodia spray, írna, akinek bevált?

Figyelt kérdés

Rákerestem itt, de igazából régebbi, és nem olyan válaszok vannak, amit én szeretnék hallani.


Szóval én éjjel 2 körül fekszem (a munkám miatt), és amig a gép előtt ülök, néha rámtör az ehetnék, és hát nem kéne.. :( Egy alma, narancs, vagy joghurt, nem elég,ha elkezdem, nem is bírom abbahagyni.


Ilyenkor ha fújnék egyet-kettőt, akkor vajon kibírnám 2-ig? (Rendesen vacsorázom fél 8 körül egyébként) csak ez az éjjeli zaba nem hiányzik :(


Köszönöm az értelmes és kompetens válaszokat.


2011. febr. 4. 23:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és persze olyan is írjon, akinek nem vált be.. :)

Csak az olyan válaszokat szeretném elkerülni, hogy "én ugyan nem próbáltam, de szerintem..."

2011. febr. 4. 23:34
 2/5 anonim válasza:
17%

Először is sok ember nagyon de nagyon elvan bútítva, és nem az emberek buták ,hanem elvannak bútítva a média szenny által.


A fogyást sportal lehet elérni.Ha a fogyásra gyógyszert szedsz, az előbb utóbb nagyon durván fog hatni ,nem is beszélve arról ,hogy az ilyen termékek megvételével ,valami külföldi milliárdosokat támogatsz ,aki egy csomó pénzt ad "orvosoknak" ,hogy egyszerű trükökkel tönkretegyék a szervezetet ,és ennek a mellékhatása a fogyás.


Remélem elolvastad ,és ha rögtön nem is értesz egyet, azért remélem elgondolkozol.

2011. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált. Akkor vettem, amikor fogyókúrázni kezdtem. Az első egy hónapban használtam, és tényleg kevésbé voltam éhes. Utána már sikerült enélkül is megállnom, hogy ne egyek.
2011. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bevált, nem voltam tőle éhes, lerángatta rólam a kilókat.
2011. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. köszi, de nem fogyni szeretnék, hanem megállni, hogy éjjel ne egyek. (és ezáltal ne hízzak).


Többieknek is köszönet! :)

2011. febr. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!