Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a jo fogyokura? A...

Milyen a jo fogyokura? A helyes. Adjatok tanacsot kinek mi valt be.

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok jelenleg 78 kg...de vokltam mar 62 is...tehat akarat az van de valahogy nem birom kivarni amig elkezdodik a fogyas ezert sokszor koplalassal probalkoztam ami ugyan eredmenyes de nem tartos. Rengeteget sportolok, mozgok ezzel nincs baj de mostanaban egyszeruen nem tudok nemet mondani az eteleknek...edessegeknek...szeretnem vegre osszeszedni magam es jo lenne egy 20 kgtol megszabadulni mert amugy meg magas vagyok. Miket egyek?esetleg valaki tudna nekem valamilyen etrendet kuldeni ami tuti bevallik? rendszeres napi egy ora mozgas mellett....olyan 800-900 kcalos etrenddel lefogyhatok 2ö kgt 3 honap alatt?adjatok tippeket..esetleg keszitmenzek nevet amelzek nem tul dragak de segithetnek a fogyasban.pl teak neve, kremek stb...amugy narancsborre is jo lenne nehany tipp\'

megszeretnek valtozni, mert bar szepm lanynak tartanak, szeretnek es ha tukorbe nezek tenzleg jol nezek ki megis zavar a sok vekonzabbnal vekonzabb lanz latvanya..en is szeretnek szoknyaba jarni raadasul arrol nem is beszelve h jon a strandszeyon....magamat nem igazan tudom elfogadni...jah es valami ehsegcsokkento tipp?

tudom sok a keres de meg akarom csinalni...gyerek korom ota az az almom h fitnesztermet nyitok es minden erdekel ami ezzel kapcsolatos.Segitsetek....


2009. ápr. 7. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
elnezest a heyesirasomert...csak angliaban elek es most itthon vagyok szabin...mas a billentyuzet bocsi
2009. ápr. 7. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
nekem a 90 napos diéta bevált, fogytam tőle 10 kg-ot ami nekem pont elég volt, persze ezzel a diétával lehet valaki 15-20 kg-ot is le tud adni attől függ, hogy mennyi súlyfelesleg van rajta
2009. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
egyetértek az előttem szólóval. Nekem is ez vál(t) be. Marmint a 90-en napos. Tudod mások azt mondják h ez nem jo, meg ilyenek, de en fogytam, és bevál(t).Közel 10 kiló lesz eddig (Komolyan?? el sem hiszem..:D). 76kg ról most 67 körül. És kibírható.
2009. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szénhidrát- és zsírszegény fehérjedús diétát ajánlom. Különben csak vizet és izmot vesztessz.
2009. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is a 90 napos diéta vált be a legjobban. 20 kg szabadultam meg úgy, hogy azóta egy kg sem jött vissza. Ez már kb. 3 éve volt. Tényleg sokan fikázzák ezt a diétát, pedig sok mindenkinek használ. Én emellett ha tudok, napi 40 percet tornázok, sok folyadékot iszok, ami leginkább ásványvíz, és gyógyteák. Az édesség nekem is sok gondot okozott, de most már meg tudom állni, hogy ne zabáljam magam tele csokival meg ilyesmikkel :)

Én úgy oldom meg, hogy reggel eszek egy Norbis müzli szeletet, vagy ha még esetleg megkívánom az édességet, három óráig megeszek még egyet :) Este hat után pedig már nem eszek semmit. Miután leálltam a 90 napos diétával, összeállítottam a saját étrendemet. Megnéztem mi az, amiket szeretek (gyümi, zöldség, husi,stb.) És aztán azt már kedvemre variálhattam, persze bizonyos keretek között.

Eleinte én is türelmetlen voltam, hogy mikor fog már beindulni a fogyás,de amikor már volt eredmény, mert vártam türelmesen, hogy a szervezetemben végre beinduljon a változás, és szemmel látható eredmények voltak, akkor már egyáltalán nem türelmetlenkedtem. :)


Sok kitartást és türelmet kívánok neked! :)

2009. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem a 90 napos diéta hülyeség! alapvetően az elv. Ez olyan mintha egyik nap csak levegőt vennék, a másik nap nem vennénk levegőt de helyette ennénk, a 3. nap nem ennénk semmit, levegőt se vennénk, viszont mozognánk .. Persze ez eltúlzott példa volt, de már maga az elv hülyeség, ahogy ezeket sem lehet szétbontani, úgy a fehérjét sem szabadna szétbontani a szénhidráttól stb! Minden étkezés teljes kell hogy legyen! Tartalmazzon megfelelő minőségű és mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, zsírt. De ez csak a jéghegy csúcsa, ha tényleg életmódot szeretnél változtatni, akkor itt olvass utána: [link]
2009. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
90 napos diéta plusz Pu-ehr tea marha jó!
2009. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!