Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Adipex retard nevezetű...

Az Adipex retard nevezetű gyógyszerrel kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalaitok vannak vele kapcsolatban? Nem híztatok vissza miután abbahagytátok a szedést? Honnan szereztétek be?(nem akarok valami ócska hamisítványt venni, ami többet árt mint kéne)
2009. máj. 2. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
En is szedtem egy darabig,semmi problema nem volt belole.A napjaim porgosebbek lettek tole,kevesbe faradtam.Semmilyen karos kovetkezmenye nem lett,csak esszel kell szedni.Ausztriabol hozzattam anno a drogeriak polcain megtalalhato volt,potom penzert.Ennek mar 10eve,es itthon mar akkor talan 1000-1500 volt egy level.Nem emlekszem.Ott legalis,itt nem.Ez van.
2009. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jöhetnek még tapasztalatok, megbízható elérhetőségek.
2009. máj. 2. 19:14
 13/22 anonim ***** válasza:
12%

Netről GYÓGYSZERT rendelni? Nem hivatalos oldalról, hanem egy zugkereskedőtől?

Te teljesen I.D.I.Ó.T.A. vagy?

Gondolkozz már el!

Az ilyen bogyók különben is az akaratgyenge emberek csodafegyverei, csak éppen semmire sem valók...

Ha csodabogyó nélkül nem tudsz végigcsinálni egy normális diétát, akkor esélytelen vagy.

Ameddig nem lépsz túl ezeken a könnyűnek látszó megoldásokon addig semmilyen eredményre ne számíts...

2009. máj. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bírom, mikor egy névtelen senki rögtön akaratgyengének minősít számára vadidegen embereket!!!

Honnan tudod, hogy akaratgyenge? Meg idióta? Ismered talán? Lehet, hogy már mindennel próbálkozott, csak nem járt sikerrel? De még ha nem, akkor is milyen alapon minősítesz így valakit? De ha már igen, mesélj már el légyszíves egy rövid történetet, melyben a te rettenetes akaraterődből kaphatnánk némi ízelítőt!!? Majom.

2009. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

"Nagyon bírom, mikor egy névtelen senki rögtön akaratgyengének minősít számára vadidegen embereket!!!

Honnan tudod, hogy akaratgyenge? Meg idióta? Ismered talán? Lehet, hogy már mindennel próbálkozott, csak nem járt sikerrel? De még ha nem, akkor is milyen alapon minősítesz így valakit? De ha már igen, mesélj már el légyszíves egy rövid történetet, melyben a te rettenetes akaraterődből kaphatnánk némi ízelítőt!!? Majom."


Névtelen senki?

Nem tudom észrevetted-e de ezen az oldalon mindenki anonim. Te is ugyanolyan névtelen senki vagy itt mint én!

Tudod van némi tapasztalatom az emberekkel és ismerem ezt a fajtát. Gyakorlatilag mindent kipróbál 3 nap erejéig, mindenbe belekezd és semmit nem fejez be, viszont tízezreket költ különböző csodacuccokra, de mégis kövér marad. Anyám pont ilyen, összeállítanék neki egy diétát mindennel együtt, ami még hatásos is lenne csak akaratgyenge, én meg nem tudok diétázni helyette. Neki is van csomó ilyen cucca, de egyiktől sem lett vékonyabb és nem ő az egyetlen ilyen akivel találkoztam. Szóval hidd el ismerem ezt az embertípust.

Onnan tudom hogy IDIÓTA, hogy egy sz@r utolsó fórumon próbál olyan GYÓGYSZERT szerezni, egy anonim embertől, amit magyarországon valami ok miatt nem forgalmaznak és gyakorlatilag semmivel nem igazolják hogy eredeti. Én is rá tudom mondani akármire hogy eredeti, és?

Ezt olvastad?

"A fórum üzemeltetője a fórum tartalmáért semmilyen felelősséget nem vállal! A fórum tagjai nem orvosok, nem gyógyszerészek! Az általuk leírt információk nem tekinthetőek hitelesnek! Ezen az oldalon senki nem bíztat másokat az Adipex retard szedésére! MINDENKI A SAJÁT MAGA FELELŐSSÉGÉRE HASZNÁLJA/HASZNÁLHATJA A GYÓGYSZERT!"

Tessék. Gyógyszertárból még TALÁN ok de egy noname oldalról ismeretlen embertől GYÓGYSZERT rendelni? Ha ezt nem fogod fel akkor te még nagyobb IDIÓTA vagy, tudod az ilyen neten terjesztett gyógyszerek egy része nem jó semmire a másik része pedig különösen veszélyes az egészségre, és akár bele is halhatsz! Megéri?

Egyébként ha már mindent kipróbált volna akkor már vékony lenne, és nem nyúlna minden kétes szerhez, itt megint csak látszik, hogy valami marha nagy gond van a hozzáállásával.

Én meg olyan alapon minősítek embereket, hogy csak olyanba szólok bele amit már kipróbáltam vagy saját szememmel tapasztaltam. Másrészt olyan alapon hogy rajtam jelenleg kb 3kg felesleg van 86 kilósan, és ez a felesleg ez nálam annyit tesz, hogy ha az lemegy akkor olyan szálkás leszek mint a tengerisügér és kb 6%-nyi testzsírom lesz.

Kis történet kell?

Durván 4 éve kezdődött az egész.

Azóta feljöttem 72 kilóról 86kilóra kb 8-10%-os testzsír mellett. 85cm a derekam és 120 a mellkasom. Heti 5 napban zab, rizs, csirke, zöldség a menü némi kiegészítéssel. Ezt mind egyetem és munka mellett hoztam össze.

Nem mondom hogy mindig mindent 100%-ig betartok, de egy átlagemberhez képest sokkal de sokkal jobban odafigyelek, hogy mikor mit mennyit és hogyan eszem, emellett sportolok is elég rendesen. Nem mindig van hozzá kedvem, de ha menni kell akkor menni kell nincs mese.

Szóval te ne majmozz le engem, mert nem vagy azon a szinten hogy ezt megtehesd. Tetszik hogy beledumálsz a dolgokba meg támadsz csak éppen túl "kevés" vagy ehhez.

Nem te vagy az egyetlen aki leolt engem a stílusomért meg hogy nyíltan megmondom ha valaki hülyeséget csinál, de ez van. Én nem tömöm az emberek fejét butaságokkal. Csak olyat mondok/ajánlok amit már kipróbáltam és működött. Én a saját bőrömön tesztelek nem a másén...

2009. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát drága, a véleményem nem változott rólad....:))

Nem lehet véletlen, hogy más emberek sem csípik a stílusodat, ugyanis bunkó vagy!

Ja, hogy nem vagyok azon a szinten.... Ó, bocs! Te viszont azon a szinten vagy, hogy leidiótázhatsz mindenkit, ugye?

Nahát, rohadt nagy teljesítményre vagy képes, gratulálok!

És anyukádnak nem az a legnagyobb hibája, hogy nem tud megfelelően diétázni, ahogy te, mint ZSENI előírod neki, hanem hogy nem kevert le időben két hatalmas pofont, amiért így mersz beszélni más emberekkel.

Ha nem tetszik az oldal, ne látogasd, senki nem kíváncsi rád.

2009. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Tudod van némi tapasztalatom az emberekkel és ismerem ezt a fajtát. Gyakorlatilag mindent kipróbál 3 nap erejéig, mindenbe belekezd és semmit nem fejez be, viszont tízezreket költ különböző csodacuccokra, de mégis kövér marad"


:DDD nyugodj meg, én nem ebbe a típusba tartozom. ;) nem költök semmire, és kövér sem vagyok. hallottam erről a bogyeszről, és érdekel mit tud. és lehet veszek belőle, 1 hónapig akarom szedni(gyorsan akarok lefogyni 5-6 kilót), utána meg tartom azt a súlyt azzal az étkezési formával, amit most is csinálok.(ezzel fogytam le 20kilót--update)

2009. máj. 3. 13:48
 18/22 A kérdező kommentje:

Tessék. Gyógyszertárból még TALÁN ok de egy noname oldalról ismeretlen embertől GYÓGYSZERT rendelni?


áu, ezt ugye nem gondoltad komolyan? ne nézzél már ostobának b*szki :D

tapasztalatokat kértem, hogy milyen az a szar, NEM innen akarok rendelni,( a honnan szereztétek be? kérdés is egy információ nekem, hogy ha akarok rendelni, melyik helyről lenne a legjobb) baj van a szövegértési képességeiddel =)

2009. máj. 3. 13:51
 19/22 anonim válasza:
32%
Az Adipex amfetamint tartalmaz, annak minden negativ hatásával.
2009. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a Karcsitól rendeltem és nekem bevált. Semmi mellékhatás és sok mínusz kiló! Egyébként ha beírod a keresödbe az adipex retardot, akkor kiad termékleírást is, és ott láthatod hogy nincsen benne amfetamin származék.
2009. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!