Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Adipex retard nevezetű...

Az Adipex retard nevezetű gyógyszerrel kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalaitok vannak vele kapcsolatban? Nem híztatok vissza miután abbahagytátok a szedést? Honnan szereztétek be?(nem akarok valami ócska hamisítványt venni, ami többet árt mint kéne)
2009. máj. 2. 14:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
köszi, azt vágom mi van benne, meg mi nincs, és nem zavar :D
2009. máj. 9. 12:51
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

SZIA!

Amint az az Adipex magyar nyelvre lefordított betegtájékoztatójában is benne van (bár fogalmam sincs, mennyire hiteles, nem én fordítottam) ez a gyógyszer a KRÓNIKUSAN KÖVÉR embereknek lett kitalálva. Gondolom, ezt már sok helyen olvastad, és nem akarok papagájkodni, de ha tényleg csak pár kilótól, és nem több 10-től akarsz megszabadulni, akkor diétázz, és azt a pénzt, amit erre költenél, inkább fektesd be pl egy felülőpadba, nekem az használt, és -pedig nem vagyok oda a tornáért- valóban jobb lesz tőle a közérzeted, és szebb a bőröd, na és persze az izmok magukért beszélnek! :)

Bár persze nem tudhatom, mennyire vagy izmos, de ha azt a pár kilót nem eltüntetnéd, hanem izommá alakítanád, lehet, hogy esztétikailag sokkal jobb képet nyernél magadnak, ja és persze mondanom se kell, h nem kell órákig csinálni az edzést, csak mindig annyit, hogy kellemesen elfáradj tőle, ami pl hasprésből még időben sem lehet több, mint fél óra, és szerintem ennyit mindenki rá KELL, hogy szánjon saját magára naponta.

Remélem nem sértettelek meg, ez nem kioktatás, én az adit is próbáltam már, a tornát is és sok mást, de hidd el, ha az a pár kiló nem könnyű háj, hanem nehéz izom, az NAGYONIS csini! ;)

2009. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!