Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30 days fogyasztószerről mi a...

30 days fogyasztószerről mi a véleményetek? Szedte valaki?

Figyelt kérdés
Már elegem van a sportolásból, mert egy deka nem ment le. 1 éve kezdtem el, hogy 2* tornázom, 2* futok egy héten, meg sokat sétálok és semmi nem megy le. Csak pocsékolom az időmet ilyenre.
2011. nov. 23. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fasság. amíg afrikai éhező csont soványan hal éhen addig a senki ne vegye a bátorságot hozzá hogy azt hangoztassa nem lehet lefogyni, kérem. országos dietetikikusok gyermekláncűszedő szabadidős hitgyülekezete meg ezek szerint a legjobb szándékkal sem tud sokat segíteni. ez is egy tanulság. lesz még ahogy telik az élet!
2011. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok próbáltam már diétázni. A belgyógyász doktornő, aki egyben dietetikus írta össze mit ehetek és mit nem. Betartottam. Sanyargattam magam. Még szülinapokon sem ettem tortát, inkább elvonultam külön vagy bementem a szobába, ezért picit depressziós is lettem. És csodálkozott elöszőr, hogy nem fogytam, de mondta, hogy van ilyen. Fél éve semmilyen édességet nem ettem. Még kenyeret sem. Egy deka sem ment le.
2011. nov. 25. 19:23
 13/16 anonim ***** válasza:

pedig meg kell hagyni, a szülinapi torta semmit sem befolyásol.

megmondta miket ehetsz (de mégis, miket mondott hogy sanyargatásnak nevezed?) deee azt is hogy mennyit?

2011. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

1500kcal O.o ???

az egy felnött fizikai munkás napi szükséglete

100kg osnak kb.

jól irta Acz. gyugodtan lehet éhezni kicsit

de a legszeb hogy nem is kéne

mit esztek nem irjátok le

se hogy mit isztok

az azért röhejes:

"egész évben tortát eszek csak szülinapomon nem mégsem fogyok"

én ezt szüröm le

a másik meg hogy felesleges a mozgás

nem az hanem KEVÉS!!!

még töbet kéne mozogni 1 óra napi torna is még nem sok nem hogy heti 2x

sajnos nem vagyok semiben szakértö

...

2011. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha megnéztek egy filmet mit eszik bene aki edzi magát?

én legalábis sokat látam

NAPI kb. 20dkg rizst simán és melé vizet iszik és enyi

ezt ti kompenzáljátok viţaminok miat minden nap különbözö gyümölcsel alma, banán, barack nemtudom

nehéz a fogyás ez van

a tornában meg legyen bene sok hasizom gyakorlat pl alap a felülés tornák alatati 100-50 nem is sok szerintem

de kezdetnek ha nehéz 20 al kezdel

nehéz a fogyás ez van de aki akar az csinál is valamit nem csak mondja hogy fogyni akarok de nem megy pedig jó lene...

2011. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Amugy ha természetes bene minden a 30days ban akor talán jó

de azért ne csak szere alapoz a szerben az a rosz hogy éhes vagy töle szerintem ezért eszel de nemtudom

2011. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!