Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha naponta négyszer csak...

Ha naponta négyszer csak fehérjeturmixot iszok, mennyi idő alatt érhetek el látványos változást?

Figyelt kérdés

90 kg és 160 cm-rel indulok, a fehérjepor egy adagja kb. 100 kcal vízzel és 200 kcal tejjel, gyakorlatilag minden tápanyagot tartalmaz, és van benne némi L-karnitin.

Mellé fél óra torna/szoba bicikli, mert több nem fér bele az időmbe?

Mennyi idő alatt lenne látványos a fogyás? Kb. két ruhaméretet szeretnék fogyni.

Aztán fehérjeturmix naponta kétszer, és két kis étkezés (saláta, leves, stb.) lenne, amíg lemegy a súlyom 70 kg alá.

Onnan már "könnyű" lenne, mert tudnék futni is, a térdem tönkretétele nélkül...

Help és SOS meg a többi blablabla...


2011. dec. 11. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegnap 21.49 hogy mekkora p*raszt vagy!!!

'Személy szerint örülök, ha a pár száz forintos hormon gyógyszereket ki tudom váltani. :(

Azt hiszem, maradok kövér.'


ezt írta a kérdező...nem gondolod, hogy netán a gyógyszerektől fogyott le?????



kérdező:

én fogytam ezzel a diétával 14nap alatt 7kg-ot, 1 jött vissza. Amit ettem (akárhogy variálva):

szeletelt teljes kiörlésű kenyér (max 2 szelet egyszerre)

hagyma

uborka

paradicsom

főtt tojás

tejföl

néha sajt, vékony szelet szalámi

2011. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

és optimális fehérje bevitel, esszenciális zsirsav bevitel az meg luxus.

2 hét alatt olyan jelentős zsir mennyiség nem tud elégni, innentől kezdve miről beszélünk? 14 nap 7 kiló? és kit érdekel, ha ennyi idő alatt max. 2-3-(4) kiló zsirt tud elhasználni a test? :)

2011. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!