Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztószer? 10 kilótól szeretnék megszabadulni

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 12:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
nem olvastam el a többi hozzászólást, ha írták már akkor bocs. a legjobb módszer (szerintem) a P90X eddzés terv.... 1 hónap alatt ha rendesen emgcsinálod repülnek a kilók és nem is jönnek vissza.... de mindenképpen változtass étrendet... legyen heti 1x olyan nap amikor csak gyümölcsöt eszel.... (sokat)
2012. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Hát én is duci voltam és zavart nagyon! Rábukkantam az adipex retard kapszulára! Barátnőm mondta ő szedte azért fogyott le! Mondta honnan rendeljek és rendeltem is! Egy hónap alatt fogytam kb 8 kilót! Tök durva volt az első tabitól fel is pörögtem... :D de amúgy meg kit érdekel hogy tartalmaz e egy kis amfetamint? ha tudnánk mi minden sz@art meg eszünk amit boltban megveszünk sárgaságot is kapnánk! :D Nekem jó volt ennyi és ha néha még felcsúszik pár kiló megint szedem 20-30 napig és le megy! Ez az ÉN véleményem lehet egy páran felháborodtok rajta de az én testem :) (és amúgy jó volt tőle felpörögni kicsit:D)
2012. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Csutak_Balazs válasza:

Jóllakás előtt félúton fejezd be a táplálkozást, napi három étkezésnél többet ne engedj meg magadnak és sokat mozogjál.

Sajnos állandó éhségérzeted lesz, de ki lehet bírni.Foglald le magad, úgy könnyebb.(láttál már kövér koldust?- biztos, hogy nem csak alkati a dolog ! )

2012. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hold Viola egy hónap alatt 8 kiló?

szerinted hogy fogsz kinézni,ha tovább szeded? a bőröd majd lógni fog mindenhol!a másik pedig,hogy amikor abbahagyod,akkor legalább ugyan azt a súlyt visszaszeded amit leadtál,de általában többet szoktak...teljesen megéri mérgezni magad:)

2012. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gabi003518 válasza:
Én éppen ezért ajánlottam a Regenort mert az egy gyógynövényi alapanyagú készítmény amelyet magyar természetgyógyászok és orvosok fejlesztettek ki nem fogyasztószernek de "mellékhatásként" lefogy tőle az ember... és nem jönnek vissza a leadott kilók :)
2012. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem jött vissza a 8 kiló! Azt nem várom meg! :) nem méreg ez... akkor más országokban nem lenne engedélyezett! Nem lóg a bőrőm mivel felpörget és késztetést érzek a mozgásra futásra.... és annyira jó a közérzetem tőle :) én örülök hogy van ez a tabi :)
2012. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem méreg? :D

gondolkodj már egy icipicit! felpörget? na vajon miért? elgondolkodtál azon,hogy miért fogysz tőle ilyen tempóban? egyébként igen komoly mellékhatásai vannak annak a reteknek és az egyszerűen nem létezik,hogy nálad egyik sem jelentkezik...

alvászavar,szorongás,agresszivitás,fejfájás stb...érdekes,hogy az összes ismerősömnél előfordultak ezek. rövid ideig szedték és abbahagyták,mivel szart nem ér és még mérgezed is magad.bár nekik azért volt egy csepp eszük...

ja ez a kérdése lemaradt az elejéről: azt mondtad nem várod meg amíg visszajön a 8 kiló,tehát te is beismered,hogy rögtön visszajönne mind.mégis meddig fogod szedni?:)

2012. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!