Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztószer férfiaknak?

Figyelt kérdés

Számotokra, melyik a leghatásosabb fogyasztószer?

Ti melyiket próbáltátok ki már, és mi a véleményetek.

Hány kg-ról, hány kg-ra fogytatok, kort is írjatok.


Köszi!


2012. aug. 22. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A szex.
2012. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbáltam adipexet használt az első alkalommal de olyan mint a drog minnél többet kell beszedj ,hogy elérd úgyanazt a hatást mint az elején.


Adiponixot is kipróbáltam jó nagy sza....r semmit sem használ.


Slim Fit et is az sem használt egy deka sem ment le.


Puritan's Pride Gymnema Sylvestre étvágycsökkentő tabletta ez se használt.


Annyi hülye fogyasztó szert használtam már hiába.De ha sportoltam csak akkor fogytam.Fiúknál a box nagyon hatásos meg lányoknak is inkább sportolj és és nézd meg mit eszel.

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Igen, kettes az ötös :-).Tudnod kéne, mi az oka a hízásodnak. Ha bezabálós vagy, akkor kerüld azokat az ételeket, amiket nem tudsz abbahagyni (nekem ilyen a pizza és bizonyos sütik). Ha nassolgatós vagy, akkor hagyd el.
2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A sport!! Hosszú távon csodákat képes, majd meglátod! :)
2012. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Malaboy ***** válasza:
Normális étrend a legfontosabb, ez nélkül nemmegy, hidd el ! Ha ez megvan, sok mozgás, heti legalább 4 súlyzós edzés..Utána Adipokill a Scitectől, és L-Carnitin, nameg napi 5 liter víz..De mindez semmit sem ér megfelelő DIÉTA nélkül ! Áron, 98 kgrol 79, 180 cm, jeleleg 11%os testzsír% :)
2012. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanaz,mint a nőknek.

a neve-kalóriadeficit.

2012. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!