Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni az adipex...

Le lehet fogyni az adipex retard kapszulától?

Figyelt kérdés
18éves vok 173cm és 95kg sajnos....
2008. jún. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon hatásos gyógyszer, én 1 hónapja szedem, és eddig sikerült 5-6 kilót leadnom. Tényleg drasztikusan csökkenti az éhséget, és szerencsére a kritikus helyekről fogyaszt először. (nekem ez a comb-fenék)

Én du 2 körül (akkor eszem általában) veszem be a gyógyszert, eszem 1 péksütit, és nem vagyok éhes hajnalig. És akkor sem zabálok, mint régebben, hanem valami könnyű és kevés kaja elég ahhoz, hogy jól lakjak. Nem érzem magam gyengének annak ellenére sem, hogy kevés kalóriát viszek be. Az első 1 hétben iszonyatosan pörgetett, tényleg olyan érzés volt, mintha valami gyorsítót használnék, de ez az eufórikus érzés elmúlt 1 hét után (gondolom hozzászokott a szervezetem a fenterminhez, ami ugye amfetamin származék). Mostanra csak simán ébren tart, tevékenyebb vagyok tőle.


Persze tisztában vagyok én is a veszélyeivel, 10 kiló mínuszt tűztem ki magamnak, és ha az megvan, akkor abba is hagyom a szedését, ugyanis egyre lobbanékonyabb, ingerültebb és feszültebb vagyok, sajnos ez is az egyik mellékhatása..

2009. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%
Én fogytam tőle 20 kg-t 2 hónap alatt. Kajára nézni sem bírtam. Felpörget az biztos, de nagyon jó gyógyszer! Azt ne feled, hogy ez gyógyszer nem táplálék kiegészítő!
2009. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
93%
lehet tőle fogyni de reggel kell bevenni vagy amikor felkelsz
2010. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
71%

Én is hasonló helyzetben voltam mint te. 18 évesen, 170 cm, 100 kg ... Nem tudtam elviselni magam. Az 1 hónap után 86kg lettem. Abbahagytam, elkezdtem rendesen étkezni. Amennyi, és ami jólesett. Egyik barátom rá vett, hogy kezdjünk el edzeni. Kondizás, + futás. A futásra mindig nagyon nehezen vettem rá magam. most 2 hónapja, hogy abbahagytam a gyógyszert, most 89kg vagyok. A mai nap kezdem újra a kúrát. A cél 70-75 kg tavaszra.

Az adipexről annyit, hogy az első napokban eléggé gyötört az álmatlanság, és nagyon ingerült voltam.

2010. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
18%

Szánalmas drogos tyúkok....

Örökké szarul fogtok kinézni, ezen nem változtat az Adipex.

:-D

2010. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
78%

AmiGo!

Te egy igazi retardált k***g vagy! A túlsúlyt lehet csökkenteni, de azt, hogy egy f**fej vagy, azt nem! :D:D:D

Csajok!

Gratulálok az eredményekhez!

2010. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
26%

Már megbocsáss, te utolsó szerencsétlen f.a.sz !

Mi abban az eredmény, hogy sikerült bekapkodniuk pár bogyót?

Ha ez neked "eredmény" akkor kiaszott sikeres ember lehetsz. Büszke lehet magára mindegyik sorstársad.


Én a magam részéről gratulálok mindenkinek, aki saját erejéből, sporttal, okos táplálkozással, kitartással, akaraterővel sikeresen lefogyott, vagy megváltoztatta fizikumát !


Amúgy ne aggódj, velem semmi baj nincs, csak mindenkinek úgy válaszolok, ahogy megérdemli....

2010. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
42%

Sziasztok! Én kb 10-12 éve használtam az Adipex-et. Én is fogytam tőle 10kg-t, bár tornáztam, és kemény diéta volt mellette, meg rengeteg zöld és mate tea... Úgy hallottam, hogy az agyban kikapcsolja az éhségközpontot és Amfetamint tartalmaz, ezért tiltották be több országban is. Az alkohol és még más "szerekkel" vegyítve tényleg nagyon káros... (pl.: +alkohol + marihuána és kávé... ismerősöm nagyon rosszul lett tőle, kórházban kötött ki...) Divat volt az Adipex+kávé "parasztspeed" így mentek discóba az ifjú fénykard nélküli jedik... Nekem Szlovákiából hozták, nagyon olcsón, (azt inkább ide nem írom le, nem akarom rontani mások üzletét.. de gondolom azóta már ott is drágább...) Még a TV-ben is mutatták kb 5-7 éve, az Amfetamin és a betiltás miatt... Különben én nagyon nehezen szoktam le róla, depressziós tüneteket csinált. Sok főiskolás egyetemista is vásárolta akkoriban, levelenként 3.000Ft-al drágábban adták nekik (10 éve!!! most a neten egy levél/10db 2.100Ft), még így is megvették.. állítólag vizsgaidőszakra kellett, mert jobban tudtak tanulni/teljesíteni,/vizsgázni... Igen, az Amfetaminnak van egy ilyen tulajdonsága, hogy szedésekor az ember "bármire képes, nincs számára lehetetlen..." :-)) nem egy politikus, híresség szedte régebben az Anfit... Ezek szerint már(!!!) nincs benne Amfetamin? Mert akkor én is szívesen vásárolnék! Sajnos a cigi leszokása miatt 40kg-ot szedtem fel... jól jönne valami + még a diéta mellett valami "csodaszer"...ami bátorít...:-)) Bár lehet igaza van sok "egészséges életmódot követő embernek", az agyban kell eldönteni, hogy a testünk működése érdekében együnk és nem pedig azért, hogy jókat zabálhassunk... 4 éve sikerült másfél év alatt lefogynom 20kg-ot diétával csodaszerek nélkül, nagyon jó volt, 48kg voltam... és 2 évig tartottam a súlyomat, leszoktam a cigiről 83kg lettem, utána terhes lettem, 98 lettem, szülés után lement fogyókúra nélkül 12kg (86kg)..

Anno rengeteg gyümölcsöt, leveseket, főzeléket ettem, sok folyadékot ittam, teákat...stb... és másképp is gondolkoztam, most nem tudom miért nem megy ez... Már lehet még kari alatt is felszedtem vagy 10kg-ot, már lehetek kb 96-98 kg... abba hagyom a szoptatást első az lesz, hogy leadom ezt a sok párnát... szerencsém, hogy egy éve vagyok ilyen kövér... így hátha könnyebb lesz a fogyás, próbáld meg te is Adipex nélkül...én is így teszek... Beszámolok majd itt, mire jutottam a fogyásban... Jó fogyást!:-) Üdv, ancsu

2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:

Az eredeti kérdezőtől szeretnék kérni egy címet vagy elérhetőséget, hogy honann tudnám megrendelni az adipex reatrd kapszulát? ( csak, hogy biztos legyek abban, hogy eredeti és nem vernek át) és milyen árban van?

Válaszdoat előre is köszönöm ! :)

2011. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Fogyókúrámból megmaradt Adipexet szeretnék eladni. Érdekel valakit? Nem vagyok kereskedő, terjesztő, csak a megmaradt levelektől szeretnék megszabadulni. Vettem egy dobozzal (10 levél), de mivel én jól reagáltam rá, elég lett a fele is. Szóval 5 érintetlen levél van még. Ilyenkor jön a kérdés, hogy működik-e? Igen! Ez gyógyszer, szóval mellékhatásai is, de szuper! Kajára nézni sem bírtam és pörögtem mint a mérgezett egér! Sokat kell inni mellette! Számokban: 5 levél, 50 szem, cca 2 hónap, -15 kg. :)
2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!