Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jelenleg legmegbízhat...

Melyik a jelenleg legmegbízhatóbb, elismert fogyasztószer amelyhez hozzá lehet jutni? Vannak-e mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 16:46
1 2
 11/13 anonim válasza:

Super slim.

Anyukám 1 hónapja szedi és 5 kg fogyott.Neki bevállt ez a termék.Nem nehezz hozzá jutni,anyu is a neten rendelte és az ára is elfogadható.

2010. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A legjobb és leghatásosabb fogyasztószer az Adiponix!!!!

9,5 kilót fogytam tőle 2 hónap alatt,és rendbe rakta az anyagcserémet is.Ja és az ára is a legjobb.

2011. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Haló.


Haver nagyon sokat fogyott, un. Adipex nevezetű gyógyszertől, amit szedett, meg is lepődtem. Magam se hittem az ilyenekben.


Mellékhatásai elmondása szerint némi hányinger és fejfájás és kis ingerlékenység.


A gyógyszert Magyarországon nem tudod beszerezni csak kockázattal, tehát lehet hamisat kapsz.


Viszont haver úgy csinálta, hogy Szerbiába felkeresett egy Magyar srácot, Szabadkán élet és mondta neki menjen el orvoshoz írasson fel egy - két dobozzal és elment érte.


Magyarországon még nem bevizsgált a szer, azért nincs, nem azért mert illegális. És minden esetben akkor is az aranyszínűt kérd, az erősebb mint a utódai.

2015. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!