Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le 10 kilót?

Hogyan fogyhatnék le 10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, lány. Jelenleg 171 cm vagyok, és 72 kilogramm. Még így is túlsúlyosnak érzem magam, de nem rég (júniusban) 86 kilogramm voltam. Szeretnék egy olyan 62-65 lenni (inkább kevesebb). Hogyan válhatnék meg még 10-15 kilótól? Heti 5 testnevelés órám van, amin eléggé megdolgoztatnak minket, (napi 3-3.5 km futás) emellett hetente 2x eljárok táncolni másfél órát. Nem reggelizem, mert akkor nem vagyok éhes, ebédre alig eszem, vacsorára pedig csak egy kefirt, esetleg mellé egy fél kiflit. Kérlek segítsetek, minél hamarabb le szeretnék fogyni :) A válaszokat előre is köszönöm :) További szép napot!



2014. szept. 25. 11:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Keveset eszel, talán furán hangzik, de ez is baj. A szervezeted azt a kevés bevitt tápanyagot egyből elraktározza. Muszáj lesz rászoktatnod magad a normális étkezésre, 3-4 óránként egyél valamennyit, reggel és délben többet, utána már csak kevesebbet. Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. Igyál sokat.
2014. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tehat leadtal 10 het alatt 14 kilot?


Akkor csak csinald tovabb amit eddig. Mondjuk heto 1 kilonal tobbet nem kene fogyni. Kicsit emelj a kajamennyisegen.

2014. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Remélem, sikerül :)
2014. szept. 25. 13:59
 4/12 Sowilo ***** válasza:

Nagyon beteg leszel, ha így folytatod. Egyél rendesen.

Iktass be napi rendszerességgel húsokat, zöldséggyümölcsöt, és olajos magvakat nagy mennyiségben. A szénhidrátot csökkentsd, tehát kenyér tej cukor tészta stb. nem kéne. Egyél naponta legalább 5 alkalommal.

2014. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Koplalsz, ami nagyon nem jó; tönkreteszed vele a tested!
2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14 évesen még fejlődik a szervezeted!Ne fogyókúrázz,sportolj!
2014. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sowilo ***** válasza:

# 6

Ne tanítsd már hülyeségre!

Felnőtt korban sem kell fogyókúrázni. Fogyókúra címszó alatt a női magazinos elmebeteg diétákat szokták érteni, mint pl a 90 napos.


Egészséges étrendet követni(amitől lefogysz, ha kövér vagy) viszont 14 évesen sem árt.

2014. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 7 !Nem olvastad mit írt???Alig eszik valamit! Kikészül a gyomra! Gratulálok,te aztán nagy okosságra tanítanád! Ostoba!
2014. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sowilo ***** válasza:
Elolvastad egyáltalán, mit írtam, te szerencsétlen?
2014. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Étvágycsökkentő P57et még nem szedtél?
2014. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!