Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le 10 kilót?

Hogyan fogyhatnék le 10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, lány. Jelenleg 171 cm vagyok, és 72 kilogramm. Még így is túlsúlyosnak érzem magam, de nem rég (júniusban) 86 kilogramm voltam. Szeretnék egy olyan 62-65 lenni (inkább kevesebb). Hogyan válhatnék meg még 10-15 kilótól? Heti 5 testnevelés órám van, amin eléggé megdolgoztatnak minket, (napi 3-3.5 km futás) emellett hetente 2x eljárok táncolni másfél órát. Nem reggelizem, mert akkor nem vagyok éhes, ebédre alig eszem, vacsorára pedig csak egy kefirt, esetleg mellé egy fél kiflit. Kérlek segítsetek, minél hamarabb le szeretnék fogyni :) A válaszokat előre is köszönöm :) További szép napot!



2014. szept. 25. 11:32
1 2
 11/12 Sowilo ***** válasza:
Ugyan miért kellene étvágyat csökkenteni? Te azt hiszed, a fogyáshoz kevesebbet kell enni? A 70-es években érzed magad?
2014. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sportolok, mint ahogy le is írtam :) étvágycsökkentőt nem szedek, így sincs étvágyam. Alig eszem, de már nem fogyok tovább.
2014. okt. 5. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!