Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 161 cm vagyok és 72 kiló!...

161 cm vagyok és 72 kiló! Nagyon szeretnék megszabadulni és ha hánytatom magam és edzek mellé fogyok valamit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért jobb hánytatni magad, mint "egyszerűen" nem enni. Nem mintha az lenne az értelmes... Tényleg erősen kifogáskeresés, amit írsz. Mozgás nélkül is le lehet fogyni, csak ennek megfelelően kell étkezni.

Önuralom a titok...

2014. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A bulimia egy betegség...tönkreteszed magad vele.... napi ötszöri étkezés és keveset...és a cukros ételekkel kell nagyon vigyázni, ch-ra valamennyire szükséged van mindenképpen, szóval ne azt számold hanem a kalóriát...én őszintén szólva edzhetnék de koplalok inkább mert tudom hogy azzal van a bajom :( nekem a futás egyenlő a szenvedéssel a bokám miatt, ráadásul ha kis fizikai munkát kell végeznem, akkor szédülök, rosszul vagyok...enni sem nagyon merek mert így is 70 kiló körül mozgok és olyan 175 centi körül vagyok szóval ez így sok...ráadásul cigarettázok is...ami szintén rossz...amit meg fent leírtam az egyik ismerősömnek bejött szóval hajrá! Egy próbát megér, ha én hülye vagyok legalább te ne legyél az :)
2014. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Csak a kaján múlik.Meg ha nem futhatsz,járj el mondjuk kutyát sétáltatni naponta!
2014. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!