Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl sok diót ettem. Hízhatok...

Túl sok diót ettem. Hízhatok ettől?

Figyelt kérdés
Emellett egészségesen ettem,hús,zöldség,egy kevés sajt,és sajnos tortillát is mert mexikóiban ebédeltünk. Ez így nagyon rossz volt?
2014. júl. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a tul sok? Egy kilo? Egy marek? Vagy mennyi?
2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az étteremben evett kaja mindig hízlal mert 2x annyi só van benne , zsír, tartósítószer! olajos magvakból ha sokat eszel igen hizlal!
2014. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 20dkg
2014. júl. 11. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
20 dkg dio kb. 1300 kcal... hat az necces, igen nagy valoszinuseggel joval fele mentel a napi kaloriabevitelednek. Am ha ez nem valik szokasodda, akkor nem lesz gond. Egy naptol nem lehet hizni.
2014. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem igazán hízhattál egy ilyen naptól :) A fogyásodat sem segítetted elő, de az nem baj. Néha kellenek ilyen napok is. Sokkal jobb, mintha mondjuk fél kiló aszalt datolyát ettél volna meg, mint én pár napja... A szénhidrát inkább hizlal, mint a zsír, a dió pedig jó cucc.
2014. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!