Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan álljak vissza napi 600...

Hogyan álljak vissza napi 600 kalóriáról?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta diétázom- -4kg ment le 1200 kaloriaval es napi 10 km futassal es -2kg 600 kalorias etrenddel,sport nelkul(fekvogipszem lett idokozben..). Ezt a 600 kaloriat nem szeretném már sokáig tartani, már mindjárt az "álomsúlyban" vagyok, úgyhogy jöhet a normális mennyiségű kajálás. Szerintetek , ha kéthetente 100 kalóriával emelem menyiséget nem fog felcsúszni pár kiló? Igen,tudom,butaság volt,stb, de mostmár nem tehetek mást,minthogy a lehető legjobban akarjam megoldani.

2014. aug. 28. 07:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Jaj ne csesztessétek már úgy, mintha legalábbis vagdosta volna magát vagy nem tudom milyen hülhyeséget csinált volna. Sokan itt képtelenek felfogni, hogy vannak akik csak ilyen kevés kalóriával képesek fogyni. És azt főleg, hogy ennyi kalória nem feltétlenül éhezés. Tegyük fel 300 g csirkemellet eszel egy nap, sok salátával, zöldséggel, lebontva 3 étkezésre, meg mondjuk valami gyümölcs, vagy zab, tojás, nem nagyon ugrod át... Én mindig meglepődöm, hogy mikor elég sokat is eszem, akkor is csak 1000 körül jön ki, amikor meg odafigyelek akkor 600-800. És így megy évek óta. Nem haltam éhen, nem kerültem korházba, semmi bajom nincs. SŐt, mégcsak sovány se vagyok. De pl mostanában, az utóbbi 2 hónapban lazábbra vettem, voltam Olaszországban, Görögországban és ettem rendesen a helyi specialitásokból és úgy fél kilót híztam vissza. Szóval nem kell annyira beszarni, hogy jáj, most visszajön minden egycsapásra. Emeld a mennyiséget, de maradj egészséges kajáknál és garantálom, hogy nem hízol vissza.
2014. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Bocsánat. Nem olvastam rendesen végig a kérdésed és a kommenteket sem. Sok minden benne volt már.

Úgy mehet, ahogy írtam vagy ahogyan az előttem szóló írta.

Ha 2 hetente emelsz 100 Kcal-t, ahhoz biztosan könnyebben alkalmazkodik a szervezet, de minél több időt töltesz BMR alatt, annál tovább szivatod az anyagcserés és az izmaid.

Nincs jó megoldás. Emelj és figyeld a mérleget, plusz mondanám, hogy mozogj, de nem eszel annyit, hogy legyen miből.

Én voltam anorexia miatt kórosan sovány és híztam már vissza spontán, sport nélkül 10 kilót, de 600 Kcal-lal nem szivattam még magam, ezért nem tudom pontosan megmondani, mire számíthatsz.

2014. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szintiszoli123 ***** válasza:
Akkor így már nem előttem szóló, hanem #10...
2014. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Jaj ne csesztessétek már úgy, mintha legalábbis vagdosta volna magát vagy nem tudom milyen hülhyeséget csinált volna." Hát ha vagdosta volna sokkal jobban járt volna.
2014. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,sokat segitettetek! Sajnos meg viszonylag friss a fekvo gipsz is, nemhogy a jarogipsz,meg a mozgas is eleg tavolinak tunik, de nem terveztem a sportolast abbahagyni. (Nagyon intelligensnek hiszi magat az,aki itt kioktat masokat-de azt is tudhatna, hogy valaszra varunk, foleg egy ilyen kerdes utan, nem arra, hogy elmondd azt, amit magunktol is tudunk.)
2014. aug. 28. 11:31
 16/17 anonim válasza:
100%
Hogyha nem megoldható a mozgás akkor legalább egy szinten tartásra állj be a kalóriákkal és akkor nem lesz nagyobb gond, de mindenképpen fokozatosan kell azt is, mert hosszabb koplalás után raktározásra áll be a szervezet.
2014. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
-.-
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!