Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék ellenállni az...

Hogyan tudnék ellenállni az édességeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy 800-1000 kalóriával is átlépem a napi kalóriaszükségletemet. Egyszerűen nem tudok ellenálni annak, hogy megvegyek egy csokit, croissant-t, péksütit. Tudom, hogy elég szemét kaják, de bemegyek a baolzba, és az elhatározásom ellenére megveszem őket.
2015. márc. 27. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Néha kell egy kis édesség is, de amúgy mindent lehet csak mértékkel! De én úgy csinálom, hogy pl. egy tábla csokiból napi 1, max 2 kockát eszek, de azt kis darabokban. Így szinte semmit nem hízlal.Persze ezt sem minden nap teszem.
2015. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akaraterovel. Dietaba nem fer bele. Nyilvan heti 1-2 kocka csokitol nem hizol vissza, de mivel semmi tapanyag nincs benne, amit a szervezeted hasznositani tudna, azonnal a zsirparnaidat gyarapitja.
2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ragozzal es akkor ugy erzed h eszel valami finom edeset. Pl vegyel gyumolcsoset vagy mentolosat.es mar mindjart jobb lesz..es alig van kaloria benne lehet hogy kb semmi ...nekem nagyon sokat segit hogy ne egyek edesseget:)
2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ragozik elkezd emesztonedveket termelni, lejjebb esik a vercukra es meg jobban fogja kivanni az edeset.
2015. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem az segített, hogy most éppen egyedül élek. Harmadika óta nem ettem semmi cukrosat, csak a reggeli kávémba teszek cukrot. Nem veszek csokit, kekszet. Ha nem veszek, akkor nincs otthon. Ha nincs otthon, hiába csesz az ideg, ha beleőrülök sem tudnék csokit enni.

Hét kilót fogytam. Nekem segített az, hogy amikor már nagyon nem bírtam, megettem egy gyümölcsöt.

2015. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!