Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől hízhatok? :/

Ettől hízhatok? :/

Figyelt kérdés
Reggelire pontosabban előtte elmentem futni amivel kb 200 kcalt égettem, aztán reggelire kelkáposzta-paprika-uborka mixet ettem joghurttal. Meg 2 szem diót. Majd ebédre kb 125g csirkemellet (olívaolajban) joghurtos uborkasalátával. De viszont kb 2 órája meg megettem egy tányér sertéspörköltet nokedlival:/ most viszont megyek futni 7 km-t. Mellette edzem is.
2015. aug. 27. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te normális..
2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kellett az a sertéspörkölt, koplalni nem jó. A nokedli nem az igazi, de a koplalásnál még az is jobb...


Bár ha kicsi volt a pörkölt, akkor egyél még valamit, kell az energia, fogyáskor is.

2015. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állítom hogy ezeket a kérdéseket fizetett emberek írják. normális ember ennyi hülyeséget hogy hordhat össze.?
2015. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Rengeteg nem normális ember van itt, akit nem fizetnek...
2015. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi ennyitől nem fogsz elhízni..
2015. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!