Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 2 hete kezdtem a diétát.60kg-r...

2 hete kezdtem a diétát.60kg-ról indultam, és már 56-57kg voltam. Egészen máig. Ez vissza fog állni, vahy elrontottam?

Figyelt kérdés
Eddig olyan jól ment,már a hasam is tök lapos volt,és jobban is éreztem magam. De ma rám jött valami...és tessék még csak dél van, de én ma már benyomtam 2kis szelet paleo kenyeret pick szalámival zöldségekkel, 2 tenyér méretű paleo sütit, egy marék mandulát,és 2 nagy szelet görögdinnyét. Annyira tele vagyok,hogy nem bírok felkelni. A hasam mint egy terhesé :(( pedig olyan szép lapos volt már. Ráálltam a mérlegre és 59 kg-ot mutatott!!!!!!!:((( Ha ma már csak egy kis zöldséget,vagy lecsóz eszek (tenyleg keveset) olyan 5óra fele, és holnaptól visszaállok rendesen a diétámra,akkor nagyon sokat számított ez a kis kilengés???:( ugye csak azért ment föl a súlyom,mert tele a hasam,és nem mert visszahíztam a kilokat ugye?? Holnapra meginz lapos lesz a hasam??? Olyan bűntudatom van:((
2014. aug. 15. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszhichológus és beszélgess el vele.

Nem egy ékezéstől hízik el az ember, holnapra minden rendben lesz.

2014. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miert keressek fel?
2014. aug. 15. 12:01
 3/18 anonim ***** válasza:

"De ma rám jött valami..."

1. ok Gondolom miért jött rád az "evésroham" (mert még így is keveset ettél).


"Annyira tele vagyok,hogy nem bírok felkelni. A hasam mint egy terhesé "

2. ok Szinte semmit nem ettél.


"Olyan bűntudatom van"

3. ok Egészséges életmódot folytató embernek nem lesz az evéstől bűntudata hisz egészségesen csinálja, számol a következményekkel, tudja miért eszi meg és mit fog vele csinálni.


Szóval mehetsz is, most, azonnal, mert beteg vagy és segíteni kell rajtad.

2014. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1. mérlegre reggel állunk wc után. A napközbeni mérés nem mutat valós eredményt.

2. Gondolom lány vagy. Nem fog esetleg mostanában megjönni? Én onnan tudom, hogy megjön, hogy egyik napról a másikra 1,5 - 2 kilóval vagyok több, mert visszatartja a vizet a szervezet.

2014. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem fog mostanába megjönni..:/

Amugymeg..de,igen. Ez nekem sok. 15 éves vagyok és 168cm,szóval szerintem ez sok.

És most nagyon rossszul vagyok...kihánytam a dinnyét..:0 :S

2014. aug. 15. 12:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Minden rendben van nyugi :) Én pl a dinnyét is nehezen emésztem és puffaszt, neked a mandula, dinnye stb. összekeverése tett be, ezek együtt nehezen emészthetők. Ahogy ezek kimennek belőled visszaáll a rend, tényleg.

Mérlegelni pedig heti egyszer érdemes, pl hétfő reggel felkelés után és/vagy WC után. Olvastam az előző kérdésed is. A mikrót azt hagyd ki az életedből.

Ha paleós vagy, felejtsd el a bűntudatot, a paleó akkor is működik ha hiszel benne és akkor is ha nem. Viszont.! Nem mindenkinek valaó. A nullás vércsoporthoz áll a legközelebb. Egy AB vércsoport az szenvedni fog.

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na most akkor mégiscsak fogyózol és nem csak paleozol, hogy egészségesebb legyél :)

Tényleg keress fel egy pszichológust, mert alig ettél valamit, erre már hánytatod magad.

1-2 kg eltérés pedig lehet a súlyunkban egy napon belül is. Ez nem hízás vagy fogyás, ez a test természetes változása (evés, székelés, stb.)

Egyébként meg ne méregesd magad, tök mindegy, hány kiló vagy, az a lényeg, amit a tükörben látsz, ahogy állnak rajtad a ruháid, ahogy feszesedik a tested.

De te inkább anorexiás vagy, úgyhogy valószínűleg nem jól látod magad a tükörben és nem is egészséges feszes tested szeretnék, hanem betegesen vézna kis löttyedt valamit.

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még mindig úgyérzem sok volt ez,szóval ma szerintem nem eszek már többet! Amúgy meg tudom nem a kiló számìt hanem amit látok..de mondom a ma után tök nagy lett a hasam,olyan,mint még paleo elôtt. Pedig tegnap meg ma reggel is meg olyan szép lapos volt :'( Nem vagyok anorexias!!!
2014. aug. 15. 12:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem pont nullás a vércsoportom. :)
2014. aug. 15. 12:44
 10/18 anonim ***** válasza:
12 éves vagyok, amit ettél az nekem elég reggelire meg tízóraira, ez nagyon kevés.
2014. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!