Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 2 hete kezdtem a diétát.60kg-r...

2 hete kezdtem a diétát.60kg-ról indultam, és már 56-57kg voltam. Egészen máig. Ez vissza fog állni, vahy elrontottam?

Figyelt kérdés
Eddig olyan jól ment,már a hasam is tök lapos volt,és jobban is éreztem magam. De ma rám jött valami...és tessék még csak dél van, de én ma már benyomtam 2kis szelet paleo kenyeret pick szalámival zöldségekkel, 2 tenyér méretű paleo sütit, egy marék mandulát,és 2 nagy szelet görögdinnyét. Annyira tele vagyok,hogy nem bírok felkelni. A hasam mint egy terhesé :(( pedig olyan szép lapos volt már. Ráálltam a mérlegre és 59 kg-ot mutatott!!!!!!!:((( Ha ma már csak egy kis zöldséget,vagy lecsóz eszek (tenyleg keveset) olyan 5óra fele, és holnaptól visszaállok rendesen a diétámra,akkor nagyon sokat számított ez a kis kilengés???:( ugye csak azért ment föl a súlyom,mert tele a hasam,és nem mert visszahíztam a kilokat ugye?? Holnapra meginz lapos lesz a hasam??? Olyan bűntudatom van:((
2014. aug. 15. 11:49
1 2
 11/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Az előző kérdésedben még csak 1 szelet dinnye volt, miért ettél még egyet, ha már akkor is nyafogtál, hogy sokat ettél?
2014. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi ütött belém..
2014. aug. 15. 14:04
 13/18 Julie S ***** válasza:

Neha nem ertem ezt a veszett fogyozast. Voltam tulsulyos en is, de nem okozott ilyen lelki gondokat. Soha a budos eletben nem voltam hajlando koplalni, vagy megfosztani magam attol, hogy megegyek valamit, amit szeretnek. Mostanaban is megesik, hogy tiz perc alatt elfogy az egy hetre betervezett etcsoki. Na bumm, es akkor mi van?! Nem hizok el tole, mert nem tortenik meg naponta. Es amig reggel 55 kilot mutat a merleg, addig mondjuk ebed utan mar 57-58 is lehet. Foleg, ha mondjuk megeszek egy orias szelet dinnyet az ebeden tul es meg at sem folyt rajtam. Masnap reggel aztan megint 55 vagyok. Mellesleg lassan 5 eve paleozom, nem ket hete. :)


Tok hulyeseg folyton meregetni magad. Egeszseges eteleket kell enni, jol kell lakni es, ha neha tobbet vagysz nassolni, hat hajra. Nem eletszeru, ha folyton az etkezessel (ehezessel) vagy elfoglalva.

2014. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"kis kilengés???"


Ez a te kis kilengésed, amit most egész napra terveztél be...attól én csak reggeli 2x annyit eszek!!!

2014. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen?:0 nekem ez a sok kategoriaba tartozik. Nem szoktam ennyit enni... kb a kenyer/zoldsegnel megkellett volna allnom reggel. Na mindegy mostmat,azota nem ettem semmit,ugyhogy marjobban vagyok.
2014. aug. 15. 16:06
 16/18 anonim ***** válasza:

amit leírsz "bünözést" az madáreledel :) :) szinte semmi kalória, nyugi

amúgy meg a két hét fogyó már összeszűkíti a gyomrod, ha a korábbi étkezések negyedét fogyasztod, akkor is megfeküdheti a pocakod, hisz már összeszűkültél.

amúgy a falástól nyelhetsz levegőt is, ami puffaszt.


nem híztál vissza semmit, egy napi étkezés semmit nem jelent. (pl. úgy is lehet fogyózni, hogy ha egyik nap bűnözöl, a másik nap vezekelsz, és így kiegyenlítődnek a dolgok)


ne rohanj a fogyással viszont. igaz, fiatalon 3-4 kiló két hét alatt nem is olyan csoda (én is csináltam. most 36 vagyok, már nem tudom összehozni az ilyen nagy fogyást) :) szóval a lényeg, a kilók nem gyorsan ugrottak fel - és így maradtak meg tartósan, így a kilóknak nem is gyorsan kell leolvadniuk - és így maradnak meg tartósan (tapasztalat, 20 év fogyós,fogyómentes időszakok után) :)


szóval ha valójában 60-ról 59-re mentél le két hét alatt, az is nagyon nagyszerű eredmény. de biztos hogy több ment le, majd holnap reggel ébredés, pisi után meglátod :)

2014. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Miért követtek önsanyargató diétákat? Ismeritek azt a mondást hogy reggelizz mint egy király ebédelj mint egy nagyúr és vacsorázz mint egy koldus? Naponta többször kell enni rendszeresen. Ezt kell betartani. Nézz szálkásító étrendeket. Járj futni, sportolj. Normális étrendel és némi sporttal rövid időn belül drasztikus változást érhetsz el. Sokan azt hiszik hogy otthon ülve semmit tevésbe ha valami táplálékot megvonnak maguktól bomba alakjuk lesz. Ha durván megvonod magadtól a tápanyagod a tested nem a zsírt fogja lebontani, hanem az izmokat. Gondol bele hogy az vésztartalék és bolond lenne a tested lebontani azt a vésztartalékot ugy hogy nincs utánpótlás. Viszont ha rendesen eszel akkor a tested feleslegesnek fogja érezni a raktározást és sportal kombinálva gyorsabban elégeti a zsírt. Egyél többször keveset. Amugy nem vagyok benne az ilyen diétás dolgokban ugy hogy nem tudom milyen diéta az a paleo de amit leírtál hogy mit eszek katasztrófa... és is próbáltam diétázni régen és nem ettem rendesen. Fogytam is csak az a baj hogy izomból, zsírpárnák ugyanúgy maradtak. Aztán elkezdtem tornázni fehérje készítményeket ittam és szépen lement 10 kg zsír ami helyett feljött 5kg izom. És mondom nem tudom milyen diéta ez a paleo de inkább nézz körül ezen az oldalon ( [link] ) többre mész vele mit ujságokból nők lapjából kinézett diétákkal...
2014. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
sportolok heti 3x :)
2014. aug. 21. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!