Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kipróbáltad már a levesdiétát?...

Kipróbáltad már a levesdiétát? Hatásos volt? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Egy levesdiétázó tapasztalatai:


"Tehát 3 hét alatt úgy 15 kg ment le. Mondjuk szerencsém volt, hogy nem kívántam mást. Én nem főztem diétás levest. Igaz gulyást, bablevest, krumplilevest nem ettem, mert azt nem szeretem. Csak ragu és húsleves, sok zöldséggel. És persze nem lett semmi bajom, mert a levesben minden benne van!"


[link]



2023. jan. 29. 15:04
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező!


És akkor te most belevágsz?


Én nem a feminásan csinálnám, mert szerintem túl sokszor kellene enni én meg már hozzászoktam az időszakos böjthöz, de ez a levesezés engem is elgondolkodtatott, hogy meg kéne próbálni 1 hétig kíváncsiságból, mert már mindent kipróbáltam, de ezt még nem és nagyon izgi! :D

2023. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
A méregtelenítésről annyit, hogy mindenféle étel-ital, böjt, ami támogatja a máj, a vese és a tüdő tisztulási képességét. A zöldségek például tisztító hatásúak.
2023. jan. 29. 18:48
 23/49 anonim ***** válasza:
80%

"mindenféle étel-ital, böjt, ami támogatja a máj, a vese és a tüdő tisztulási képességét"

Mit jelent az, hogy tisztulás? Mit jelent az, hogy tisztulási képesség? A böjtnek semmilyen kimutatott egészségügyi pozitívummal nem jár a májfunkció, vagy mondjuk a tüdőkapcitás tekintetében, ugyanis ezen szervek működését a köznapi értelemben véve nem tudod befolyásolni étellel. Bárcsak olyan egyszerű lenne az embertan és a komplett orvostudomány, hogy böjttel és étkezéssel mindent meg lehetne oldani, mindent le lehetne vezetni.

"zöldségek például tisztító hatásúak"

A zöldségek a bolygó legegészségesebb tápanyagforrásánáka számítanak, de mit jelent az, hogy tisztító hatásúak? Ezek a laikus ponyvafogalmak mit jelentenek?

2023. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
88%

#25 engedd el, sajnos reménytelen a helyzet. :D


Kiír egy kérdést, válaszokat is kap, de ez mind lényegtelen, mert ő biztos abban, hogy a levesdiéta hasznos.


Akkor mi a francnak írsz ki kérdést? Csináld, és kész. Sok sikert a 10kg fogyáshoz 3 hét alatt, amiből 15 minimum vissza fog jönni utána :)

2023. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekelnek, ettől függetlenül megcsinálom, ha akarom, és mások is kedvet kaphatnak hozzá, ezért írtam ki! 😉
2023. jan. 29. 19:18
 26/49 anonim ***** válasza:
85%
bocs nincs kedvem meghalni
2023. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
85%

"Sportolók 5-6 kilókat is fogynak egy nap"



EZT HONNAN SZEDTED???? Ugyanis ez lehetetlen!

2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Építő jellegű kritikát elfogadok, nem pocskondiázást. Ha ellenérved van, kulturáltan is ki lehet fejteni, ez pont nem az a topik, ahol bele kéne állni a másikba. Segítő jelleggel van kiírva. Ha nem tetszik valami, távozhatsz.
2023. jan. 29. 19:21
 29/49 anonim ***** válasza:
90%
Ha a tudomány helyett az ökörségekben hiszel, akkor hajár! Azért válaszolsz az iménti kérdésekre? Hol olvastad azt, hogy egy adott étel, vagy egy böjt bármilyen hatást is gyakorol a májfunkcióra vagy a tüdőkapacitásra? Továbbá mit jelent az, hogy a zöldségek tisztítanak?
2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
28. Lehet hogy nem fogsz tőle meghalni. A böjttől sem halnak meg, ha okosan csinálják. Akik igazán meghalhatnának, azok az etiópok (annyit éheznek), de valamiért ők is életben vannak. Nem azt mondom, hogy ne legyünk elővigyázatosak, de ne a félelemre alapozzunk.
2023. jan. 29. 19:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!