Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kipróbáltad már a levesdiétát?...

Kipróbáltad már a levesdiétát? Hatásos volt? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Egy levesdiétázó tapasztalatai:


"Tehát 3 hét alatt úgy 15 kg ment le. Mondjuk szerencsém volt, hogy nem kívántam mást. Én nem főztem diétás levest. Igaz gulyást, bablevest, krumplilevest nem ettem, mert azt nem szeretem. Csak ragu és húsleves, sok zöldséggel. És persze nem lett semmi bajom, mert a levesben minden benne van!"


[link]



2023. jan. 29. 15:04
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
31. Igen válaszolok. Számtalan ilyen könyv van, csak azokat olvasom, amiket te nem. További szép estét!
2023. jan. 29. 19:26
 32/49 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
2023. jan. 29. 19:27
 33/49 anonim ***** válasza:
91%
32: nem olyan nagyon magas azért ott a születéskor várható élettartam.
2023. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
34. Én nem kívánnék ilyet magamnak, de lelked rajta.
2023. jan. 29. 19:28
 35/49 anonim ***** válasza:
71%

"Számtalan ilyen könyv van"

Könyvet bárki írhat (és sajnos ír is), ugyanis a könyvíráshoz semmilyen szakmai engedély nem kell, csak egy kiadó, akinek te fizetsz, ő pedig forgalomba helyezteti az írásodat. Tanulmányok, kutatási anyagok, vizsgálati kimutatások, metaanalízisek, amik a böjt májfunkcióra gyakorolt jótékony hatását bizonyítják, tudsz linkelni?

2023. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
53%
még mindig nem haltál éhen
2023. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Kezdődik az esti mese!
2023. jan. 29. 19:45
 38/49 anonim ***** válasza:
53%

"Számtalan ilyen könyv van"

Persze, számtalan olyan könyv van a testépítésről is, ami ma már nem állja meg a helyét. Ilyen például Arnold Schwarzenegger könyve is, ami tele van hülyeségekkel és tévhitekkel.


Kezdem azt hinni, hogy ez egy troll kérdés, ha igen: mindenesetre nem volt rossz.

2023. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
38%

15. "De. Olyannyira, hogy a humán szervezet kielégítő szénhidrátbevitel hiányában minden energiaforrást (pl. ATP-háztartás) képes szénhidráthoz HASONLÓ, funkcionálisan azzal analóg módon működő vegyületek előállítására fordítani (pl. ketontestek), hogy az idegrendszer, a hormonrendszer, az emésztőrendszer (stb.) egészséges működését biztosítsa."


Igen, ezért írtam, hogy nem alapvetően szükséges (ami egyébként az esszenciális megfelelője)


Vannak azért nálad fogalmi zavarok rendesen. De mindegy, úgy tűnik neked az a lényeg, hogy meg legyél róla győződve, hogy itt te vagy az ász, mert ugye rajtad kívül itt mindenki laikus, hiszen ez a gyakorikerdesek.hu, a buták gyülekezete - ugye. Viszont most már csak tényleg azon röhögök, hogy te tényleg csak ezért jársz ide, hogy a lelkedet simogasd ezzel - hát egészségedre. Úgy tűnik rajtam kívül mindenki másnak bejön a lenéző, pöffeszkedő stílusod is, szóval hajrá, legalább ebben megvan az örömöd.

2023. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
33%

"Vannak azért nálad fogalmi zavarok"

Melyek ezek, professzor?

2023. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!