Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megerősítenétek? Csináljam...

Megerősítenétek? Csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Hatalmas életmódváltásba kezdtem. Elhagytam a lisztet, cukrot, cukros löttyöket, krémeket, zsíros húsokat.. stb.

Heti 3x-4x biciklizek 12-13 km-t. A többi napon has, belsőcomb, kar, csíbő, fenék edzést csinálok + nyújtást.


Csak fehérhúsokat eszem, zöldséget, gyümölcsöt, kevés tejterméket. Norbi update kódokat is betartom. 3-as dolgokat nem eszem. :)


Pl. egy napom: reggeli: 4 virsli

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: hal káposztasalátával

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: csirkemell paradicsommal


Két hete csinálom ezt, néha (csak nagyon néha) bűnözök, de csak délelőtt, és nagyon keveset.

Szóval két hét alatt 1,4 kg-t fogytam.

165/ 68,1-ről kezdtem, most 66,7 vagyok. Mit csinálok rosszul? Vagy csak nincs rajtam olyan sok fölösleg, és azért megy lassabban? Mások 10 kg-ket fogynak havonta, és nem csinálják ennyire komolyan. :(


14/L. Mit csinálok rosszul, vagy meg lesz az eredménye? Bátorítsatok.. :( és írjátok le, fogyókúrával/életmódváltással kapcsolatos sikereiteket, tapasztalataitokat, kudarcaitokat. :)



2014. júl. 26. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
persze.mindenkinek mas az anyagcsereje.az enyem lassu.van aki ketszer ennyit eszik es vekony.szoval...
2014. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jól megy.. :) közel három (2,7) kg-t fogytam 3 hét alatt. :) remélem sikerülni fog :))
2014. aug. 4. 18:51
 13/14 anonim válasza:
Szia! Minden étkezés előtt elfogyasztok egy nagy pohár(3dl) vizet. Beválik!Ennyivel kevesebb a hely a kajának! Ezt a diétát csinálom mint Te. Egy hetes fogyásom 1.8kg!!!
2014. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó úzon haladsz, de még kell javítás.


A reggeli pocsék és a legjobb amit tehetsz az az, hogy lecseréled minél hamarabb. Négy virsli semmilyen szempontból nem jó, reggelire valami könnyű kell, de egyben tápláló is, mondjuk rántotta sok zöldséggel.


A tízórai jó, bár a gyümölcsbevitelre oda kell figyelni, mert fruktózt, azaz cukrot tartalmaznak. Egészséges, de mértékkel.


Az ebéd tökéletes.


Az uzsonnát fellehet váltani nyers zöldségekkel is, legalább időnként, mert nem emelik meg annyira az inzulinszintet és ugyanannyi vitamint tartalmaznak, mint a gyümölcsök ( olykor többet is ).


A vacsora jó, de idővel unalmas lesz az a csirkemell, ilyenkor lehet más fehérjeforrás is.


Sok folyadék, cukrozatlan teák és kávék - ezek tartják kordában az éhségedet, amikor épp rád tör és nincs étkezési idő.

2014. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!