Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két év körüli gyereketek...

Két év körüli gyereketek nektek is hangosan alszik?

Figyelt kérdés
Az enyém sokat beszél, nyögdécsel. Sokszor mondja, hogy anya, volt, hogy beszaladtam hozzá, aztán aludt édesdeden. Múltkor éjfélkor azt mondta, hogy kiskutya, pedig aludt akkor is (bébiőrön hallottam, én még fent voltam). Néha nem tudom eldönteni, hogy bemenjek-e hozzá, mert megébredt, vagy megint álmodik.

2022. nov. 25. 22:16
 1/6 Darius- ***** válasza:
100%
Az enyém is 2 éves mult. Most sajatitjak el a nyelvet, probalkoznak, gondolom ezért van igy.
2022. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem multkor azt kiabalta hatarozottan almaban,hogy: Nem, nem! XD Visszadolt es aludt 🤷
2022. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom már 8 éves, de a mai napig sokat beszélget álmában.
2022. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyém nevetgél, meg múltkor mondott is valami halandzsát plusz az apja nevét.


Nem szoktam átmenni kamerán figyelem, hogy felkelt-e és ha fel is kelt, visszadől-e.


Ha nem, átmegyek és elborítom (ilyenkor is alszik ülve, csak néha rossz irányba dől végül el, és beveri a fejét az ágykeretbe).

2022. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ritkán fordul elő, hogy beszél álmában. Viszont a 4 éves már jóval többször. Gyerek függő, de normális dolog.
2022. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves lányom meg álmában is dackorszakos.. nem, nem, nem
2022. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!