Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ítéli el mindenki az...

Miért ítéli el mindenki az alvás treninges módszert?

Figyelt kérdés

Mi alvás szakértővel dolgozunk, és nem sírni hagyos módszert használunk. Mégis mindenki kritizálja a döntésünk.

Ha sír a gyerek, azonnal felvesszuk. Ha csak nyoszorog akkor hagyjuk. Már addig eljutotrunk hogy letesszuk és magától elalszik sírás nélkül. 5 hónapos a baba.

Mégis mindenki ítélkezik hogy milyen szar anya lennék mert treningelem a babát ahelyett hogy ringatnam vagy velem aludna.


ápr. 28. 15:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
47%
40es, ha a gyereknek jó lenne nem nyöszörögne...
ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
37%

Nézd ezt én is csináltam az

MÁSFÉL ÉVESSEL, megértem ha az ember nem bírja a folytonos nem alvást és állandó kelést,de 5 hónaposan ez még tényleg korai. 1 éves korabután kezdi megérteni az ok okozatokat és akkor is csak kezdi.Most még nem tanítok semmire,csak elfogadta hogy anya úgysem segít.

Mondom ezt úgy a folytonos szopinál kb másfél évessel én is átestem ezen. 5 hónaposnál eszembe se jutott volna...

ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 babyboom567 ***** válasza:
82%
De egy 5 hónapos baba NEM tudja megnyugtatni magát(akkor sem ha úgy néz ki),mert nincsenek módszerei hozzá,hisz nem is tudja,hogy ő egy különálló személy.A baba ilyenkor nem megnyugtatja magát,hanem feladja.
ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
71%

Mindhárom gyerekemet 1-1,5 éves koráig ringattam, utána is mellettem fekve aludtak el, aztán átraktam őket az ágyukba.


Most várom a negyediket, valószínűleg igazodni fogok hozzá is, ahogy neki jó.


DE:


Ettől függetlenül nekem bicskanyitogató, ahogy a kérdezőt bírálják itt, ócsárolják, lenézik, szar anyának titulálják.

Hiába írta le többször, hogy nem sír a gyerek. És ha nyöszörög, is foglalkozik vele, csak nem kapkodja ki.

Ebben nem értem, mi a tragédia (még úgy sem, hogy én másképp csinálom.)

Sokan magukba nézhetnének, mert undorító a stílus, amit képviselnek.

Bár gyanítom, csak a neten, anonim oldalon van ekkora arc, élőben megy a bájvigyor...

ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
95%

De amúgy mit jelent hogy nyöszörög? Kínlódva vagy szimplán tengleng? Mert az enyém egy évben 1-2x morogva elaltatja magát. De látszik rajta hogy nem kínlódik.

Az én szememben az a cserben hagyás amikor kínlódik a gyerek és te próbálod nyugtatni, úgy hogy nem veszed fel, de nem nyugszik meg és csak azért sem veszed fel. Viszont ha sikerül úgyis megnyugtatni, 1-2-3 percen belül akkor nem gondolom hogy ez rossz lenne.

ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
34%
44persze hogy nem sír mert már megszokta hogy felesleges anyának fontosabb az alvása mint az én jóllétem.
ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk azt nem értem, egy 5 hónaposnál miért kell ilyen alvástréning meg ilyesmi. Olyan pici még, esetleg ösztönből altatni, ellátni?

45 Én is így gondolom.

ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
44%
Egy az, hogy nem csak a siras karos az idegrendszerere, masik pedig, hogy mar reg megtanulta, hogy nem szamithat ratok. Ennyi az elonye az alvastreningnek, semmi mas. A gyerek rajon, hogy felesleges, ugyis beb@sszak a kisagyba egyedul.
ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam akkor üvöltött ha ringattam, vagy kivettem egy kis nyöszörgésre.
ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 A kérdező kommentje:

Akkor ezzel az erővel az is káros ha a gyerek egyedül ébred fel a kiságyban és sír mert nem vagytok ott... a sok begyepesedett osanyak...

Nem mintha rátok tartozna, de azért folyamadtunk az alvás treninghez mert a gyerek RINGATAS és ágyba helyezest kovetoen 30 percenként ébredt egész éjjel. Nekem meg már 1 hónapja dolgozni kell járnom és nekem is kell hogy valamilyen szinten kipihent legyek.

ápr. 28. 20:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!