Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ítéli el mindenki az...

Miért ítéli el mindenki az alvás treninges módszert?

Figyelt kérdés

Mi alvás szakértővel dolgozunk, és nem sírni hagyos módszert használunk. Mégis mindenki kritizálja a döntésünk.

Ha sír a gyerek, azonnal felvesszuk. Ha csak nyoszorog akkor hagyjuk. Már addig eljutotrunk hogy letesszuk és magától elalszik sírás nélkül. 5 hónapos a baba.

Mégis mindenki ítélkezik hogy milyen szar anya lennék mert treningelem a babát ahelyett hogy ringatnam vagy velem aludna.


ápr. 28. 15:09
 81/114 anonim ***** válasza:
61%

79,


Pár oldallal korábban azért ócsároltátok, hogy halom pénzt szór szét kamu-szakemberekre....



😫😫😫


Így még gazabb, hogy lakásra nincs csak ha ő is dolgozik, az alvás szakértőre meg van...

ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
38%

#81


"ha nem dolgozom 1 fizetéssel a lakást sem lehet kifizetni, és az orvosi szamlakrol ne is beszeljunk..."


Ezt írja.


Honnan gondolod, hogy pl nem lakáshitel-törlesztőről van szó?


Hát, nagyon gáz tényleg, ha egy fiatal pár nem tud zsebből kifizetni egy lakást, aztakurwa....

ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
65%

82, szerintem még az a gáz, hogy a gyerek előtt nem gondoltak ebbe bele, hogy az anyuka keresete kiesik egy évre minimum.

Nem, ők akkor jöttek rá amikor a gyerek 4 !! hónapos volt.

No ez a gáz.

ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
40%
82# Külföldön pont emiatt szokták tudatosan ezt, mert ott ez teljesen máshogy van, hamar is vissza kell menni. Barátnőmnek két gyereke van, tudatosan előtte félretettek bizony annyit, hogy tudjon mindkét gyerekkel maradni otthon és megkapják a gyerekek a megfelelő törődést. Másfél éves korba ment vissza az elsőnél is, újra tettek félre és csak utána jött a második. Vele is tudott eddig. Nem bánták meg, kijöttek szépen így. Most már nagyobbak, újra dolgozik, nem csinálná másképpen most sem és nem cserélné munkára a babázós időszakot.
ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 anonim ***** válasza:
31%
84# vagyok. Nem rosszból írtam és nem nézem le a kérdezőt ezért. Csak arra írtam, hogy lehet ezt máshogy is csinálni.
ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 A kérdező kommentje:

1. Nem a semmire vallaltunk gyereket, van pénzünk de nem éri meg otthagyni a munkahelyem mert nagyon jó állásom van jó pénzzel amit szinte lehetetlenség lenne újra találni 1-2 év kiesés után.

2. Itt csak hitelből erdemes házat venni, kezpenzbol már nem is nagyon szoktak.

Itt csak az kap anyagi támogatást aki munkanélküli vagy minimum bérért dolgozik. Szóval ha kiesek munkából, a férjem meg mindig keres annyit hogy ne legyünk jogosultak semmire. Orvosi biztosítás ára az egekben és nem állami alapon megy vagy is minden a kasszankbol van kifizetve.


És köszönöm szépen választ kaptam hogy miért vagyok ennyire elitelve az ismerőseim által.

Úgy látszik a legtöbb Magyarországon élő no begyepesedett rosszindulatú bunkó es ocsarolo.


Felháborító ahogyan vélekedtek rólam monda hogy szarok a gyerekemre. Igen is el van látva és szeretve van attól hogy nem ringatom egész nap vagy mert leteszem a kiságyba este gyakorolni az elaltatast. Soha nem hagytam sírni és soha nem is fogom.


Nem is csodálkozom hogy ott tart az egész ország ahol tart...

ápr. 29. 14:55
 87/114 anonim ***** válasza:
55%

"Az ember az egyetlen emlős, aki az újszülött kölykét elszeparálva altatja."


Továbbá az ember az egyetlen emlős, aki nem "csak" a túlélésre játszik, meg aki dolgozik, aki pénzből él, aki háztartást kell vezessen, stb.

Ha nekem is csak annyi dolgom lenne, mint az őzikének, hogy másnap is lelegeljem a kicsinyemmel együtt a bokrokat az erdőben, akkor közel se zavarna annyira, hogy esetleg nem alszom ki magam.

Ha már itt tartunk, melyik állat ringatja a kicsinyét órákig, hogy az aludjon? Vagy akkor nézzük a cuki pandamacit, ami ha 2 kölyköt hoz a világra, akkor csak az erősebbikkel foglalkozik, a másikat nemes egyszerűséggel ignorálja és hagyja éhen pusztulni. Vagy a nyúlanyukára, ami napi pár percre ugrik csak be az odúba, hogy gyorsan megetesse a pereputtyot, aztán már megy is, a kicsik meg a nap többi részében full egyedül vannak.

Na ugye, ennyi értelme van ennek az összehasonlításnak. Pont nulla.

ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:
29%

Lassan már a babakocsitól is szaranya lesz valaki, mert miért nem hordozza...


Meg aki nem szoptat 2-3 éves korig...

ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, sok a bunkó itt ez így van, sajnos.:/ Főleg mostanában. Viszont nem bántásból, de ha kint ez a szokás és ott ugye minden is szuper, miért nem a külföldi anyáktól kérsz ezügyben tanácsot? Vagy külföldi oldalon? Hisz ott ez a szokás, ott ebbe jobban benne vannak szerintem, főleg mivel ott mennek vissza hamar, te is lényegében kint telepedtél már le. Oda valósi vagy.
ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 A kérdező kommentje:
Azert mert magyar ismeroseim itelnek meg... de mar ertem miert...
ápr. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!