Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt a kislányom a...

Miért üvölt a kislányom a kiságyban?

Figyelt kérdés

Minden lefekvésnél ez van, már kikészít teljesen. Ahogy a kiságyhoz ér a teste, azonnal elkezd üvölteni, dobálja magát. Néha szépen elalszik. Most már látom rajta hogy iszonyat álmos (11 kor kelt fel a reggeli szunyából) de csak vergődik, dobálja magát a kiságyban?

Mit csináljak? Próbáltam simogatni, mesélni neki, mindent, de ő csak üvölt. Ha felveszem, egyből mosolyog.


2010. aug. 23. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk is így kezdődött,ha a mi ágyunkba raktam semmi baja nem volt...nah ez az amit ne tegyél!

Kíváncsian várom én is a válaszokat,hogy kellet volna cselekednem.

2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

8hónapos.

Teljesen kivagyok, legszívesebben vele bőgnék. Egyszerűen nem tudom hogy mi a baja. Gondoltam arra hogy a foga, vagy az időjárás, vagy a szél, vagy a nem tudom én mi, de csak a kiságyban jön ez elő neki????

Segítsetek mert diliházban fogok kikötni rövid időn belül :-) :-) :-)

2010. aug. 23. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret a kiságyban lenni.Mennyi idős?Talán alhatna már rendes ágyban is.Vagy tedd érdekesebbé a kiságyát,például plüss játékokkal,vagy a rácsok köré köthető szép kis párnával.Nézd meg,nincs-e olyan helyen az ágy,hogy ott zavarja valami.Huzat,napfény,vagy valami más.
2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam 1 hete a 20 hónapos kezdte el ezt! Rájöttünk, a vihar miatt éjjel felébredt, azóta fél!

Vissza tudsz emlékezni, mikor kezdte el a gyermeked? Nem történt vele az ágyban valami rossz dolog, amitől félhet?

2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos,hát,akkor még kicsi saját ágyhoz.Akkor biztos valami zavaró dolog lehet a közelében,vagy fél,hogy egyedül marad,miután a kiságyba tetted,nem szeret egyedül lenni.
2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kb másfél hónapja kezdte. Akkor a fogára fogtam, kijött neki azóta másfél fog.

Nem emlészek semmi rossz élményre, a kedvenc alvós játékai is vele vannak. Nem változott semmi. A kiságyat nem tudom máshova tenni sajnos, így mindenképpen ott marad.

2010. aug. 23. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én is majdnem Lipótmezőn kötöttem ki ezek miatt. Más megoldás nem lévén, én magam mellé raktam. Most 17 hónapos és 8 hónapja velem alszik. Már tervezem az átszoktatást. De legalább én is tudok aludni, mert az 5-6 felkelés már enyhén szólva is fárasztó volt.
2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekünk most votl ma az első éjszaka hogy közöttünk aludt. De az első és az utolsó.... akkor néhány éjszakát végigordít, de olvastam itt a szegény anyukák kínlódását hogy visszaszoktassák a picit a kiságyba, na én ezt nem akarom.
2010. aug. 23. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már kiságyba nem akarom szoktatni. Van egy jó széles kanapénk ami kinyitható, azt visszük be a szobájába azon fog aludni. Tudom hogy nem lesz egyszerű, de már az sem volt állapot hogy egész éjszaka ébren voltunk.
2010. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!