Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a szülők, akik mindenhova...

Azok a szülők, akik mindenhova is tologatják a babakocsijukat, tisztában vannak vele mennyire zavarják a közlekedést?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy nincs más aki vigyázzon a gyerekre, de pláne forgalmas helyekre, bevasarlokozpontokba, boltokba, forgalmas utcakba, liftbe, minek kell babakocsival menni? Nem tudunk egymasra tekintettel lenni? Sajnos nagyon sok szulonel erzem ezt.

jan. 5. 16:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
Kezet foghatsz a felettünk lakó öreglánnyal, aki szerint a társasházi babakocsitárolóban (igen, nem kerékpártároló, a közös képviselő is elmondta) nem kéne babakocsit tárolnom, hanem cipeljem fel 3 emeletet. 🤣 (lift nincs)
jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%
20#-as. Amíg nem lett gyerekünk én is mozgólépcsőn/lépcsőn mentem. Sose használtunk liftet,most nyilván lifttel tudunk amikor babakocsival megyünk,ami egy fika helyet foglal el egyébként kérdező és tudod mit látok rendszeresen? Kis tinik tömegével egészséges lábakkal ott állnak a liftre várva lökdösve,miattuk se a kerekesszékes,se a babakocsis nem fér el. Na,nekem meg ez az idegesítő,hogy simán mehetne mozgólépcsővel,de neeem. Letörne a lába tőle...lusta disznók. Tehát ha valakinek a férje dolgozik és a bolt napközbe van nyitva és esetleg szül segítség nincs,akkor ne menjen boltba? Ugyanannyi joga van. Nem tetszik,nem kell menni. A bevásárlókocsi nem zavar? Egyébként milyen babakocsikat látsz te?:D Nálunk itt pl a bevásárlóközpontba simán 6-an bent vagyunk plusz a kocsi. Sőt volt más babakocsis is plusz emberek még. Nem értem. Unatkozol biztos.:D
jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
20-as,csak az első mondatot akartam neked címezni. 22# voltam.
jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj már, te miért foglalod el a liftet a babakocsisoktól? Menjél lépcsőn, azért van a lábad.
jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, hagyjad már! Ha jön egy csapat tini, vagy akár fiatal felnőtt is, de nem is csak a fiatalabbak, hanem a legtöbb ember ilyen, kortól függetlenül, akkor arrébb nem menne, letarol ha nem lépek le a sárba. A 4 éves fiam meg szépen mondja amikor bárki jön szembe, hogy libasor, hogy más is elférjen. Akkor hogy is van ez? A sok neveletlen suttyó ember oké, de egy nyomorult babakocsi nem?
jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
22# vagyok. Na ugyan mi a baj a válaszommal?
jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem ha zavar a liftben a babakocsi szurjál ki velük és használd a lépcsőt, na jó ötlet.
jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon vágysz egy gyerekre csak senki nem adja meg neked. Menj lépcsővel ha nem vagy rokkant, vagy kerüld ki. Érdekes módon engem nem zavar ha a boltban ketten elállják a nagy bevásárlókocsival az utat, kikerülöm. A babámnak is joga van bárhol megjelenni :)
jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Vannak itt nem kismamák is, akik tudnak kevésbé elfogult választ adni? :) Továbbra sem derül ki, hogy miért kell mindenhova is cipelni a gyerkőcöt. :)
jan. 7. 23:33
 30/32 anonim ***** válasza:
84%

#29: Mondjuk mert nem tudja hova rakni? Ez eszedbe sem jutott magadtól, mi?

Nem mindenkinek van segítőkész (vagy bármilyen) családja/ párja. Lehet sosem volt, lehet meghaltak. Simán meg tudod várni a következő liftet vagy tudsz gyalog menni. És nem, nem vagyok kismama, csak szimplán veled ellentétben tudok egy kicsit gondolkodni

jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!