Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a szülők, akik mindenhova...

Azok a szülők, akik mindenhova is tologatják a babakocsijukat, tisztában vannak vele mennyire zavarják a közlekedést?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy nincs más aki vigyázzon a gyerekre, de pláne forgalmas helyekre, bevasarlokozpontokba, boltokba, forgalmas utcakba, liftbe, minek kell babakocsival menni? Nem tudunk egymasra tekintettel lenni? Sajnos nagyon sok szulonel erzem ezt.

jan. 5. 16:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

És ha pont a gyereket kell vinni esetleg orvoshoz?hagyja otthon az anya?🤣🤣

Nagyon idióta vagy de tényleg.

jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

És?


Engem is sok minden zavar, de ilyen a társadalom, el kell fogadni egymás dolgait.

jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
15%
Múltkor be akartam menni az egyik filléres üzletbe, láttam, hogy épp egy babakocsis is oda tart, de kiküldték szerencsére. Addig az apuka kint volt a kocsival, míg az anya shoppingolt.
jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
Kedvencem a felsorolásban a "lift"🤣🤣🤣🤣
jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Tudod mekkora helyet elfoglal a liftben? Gyakran a lift felét. De nem is az, hanem beáll az ajtóba, és fel nem tűnik nekik, hogy kiszállnának az emberek.
jan. 5. 17:32
 16/32 anonim ***** válasza:
79%
Hímnemű vagy? Nagyon arra hajaz a kérdésed és a nyűgöd a babakocsisokkal.
jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs kire hagyni, viszi. Meg viszi amúgy is, mert ugyanolyan joga van a babakocsival plusz egy embernyi helyet foglalni, mert az plusz egy ember. Legyél te tekintettel ugyanúgy, mint mindenki más mindneki másra. Rád se kíváncsi például senki, mégis ott vagy ezeken a helyeken, foglalod a helyet, szívod a levegőt, kerülgetni kell, ha esetleg az utamban vagy. De ehhez sajnos neked is jogod van. Akkor a gyereknek is a babakocsiban. Ugyanannyi keresnivalója van ezen a bolygón, mint neked. Semmivel sem kevesebb.
jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

De érted, hogy nem zavar minket, zavarjuk-e a közlekedést?


Mást se érdekel, minket mi zavar. Biztos te is zavarsz bizonyos dolgokkal másokat, és téged sem érdekel.

jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igazad van. Legközelebb, amikor bevárásolni megyek, otthon hagyom egyedül babámat :) Nem is értem, hogy eddig ez miért nem jutott eszembe!

Meg a lift elkerülése is tök jó ötlet. Felviszem a lépcsőn a babakocsit a babával, úgyis kell a mozgás, főleg így császár után.

jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%

Én alapvetően baromira nem vagyok toleráns ember, szóval megértem, ha zavar másoknak pusztán a létezése.

De a lift? Csomó helyen azt sem tudtam, hogy hol van/van-e egyáltalán lift, amíg gyerekem nem lett. Eszembe nem jutott soha egy plázában vagy a metróaluljáróban a liftet használni. Menj te is lépcsőn és sose találkozol babakocsival.

Tömegközlekedni meg úgy általában bárhova menni pedig igyekeztem kevésbé forgalmas időben menni, mondjuk hétköznap délelőtt viszonylag üres minden. De mikor délután 5-re kellett vinnem a gyereket orvoshoz, és örültem, hogy egyáltalán volt időpont, hát bocsánat, felszálltam babakocsival a villamosra.

jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!