Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babárol lemondani?

Koraszülött babárol lemondani?

Figyelt kérdés
Ha koraszülött lenne a baba le lehet róla mondani a kórházban ?

febr. 28. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 A kérdező kommentje:

Orulok a babanak es amugy semmi bajom , csak a depresszio a bajom. Nem sajnaltatom magam azert sem reszletezem ,hogy mi a “bajom”.

Es Sajnos senki nem tudja, mi all a hatterben amiert ezt a kerdest kiirtam. Egy olyan dolog amit meg egy pszichologusnak sem mernek elmondani. Egy olyan ram nehezedo nyomas ami az egesz eletemet megvaltoztatta.

En megertem,hogy eliteltek, en is ezt tennem .


Nem tudom,hogy eltem volna tul ha ez a kisbaba megszuletik annyival hamarabb mint amikor kiirtam a kerdest.

Vagyis azt,hogy le KELLETT volna mondjak rola valamiert. Valaki miatt!


☹️


Es mellette van 2 gyerekem.



Es NEM mondok le rola !

máj. 3. 23:10
 92/100 anonim ***** válasza:
63%

Van mar 2 gyereked es megis eszedbe jutott h lemondasz rola csak mert mi vanha koraszulott lesz ...

Hat mi lenne ? Beteszik egy inkubatorba es nehany het mulva kiveszik es viheted haza.


Te ur isten , nem is tudom mit mondjak . Nincsenek szavak szegyeld magad

máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 A kérdező kommentje:

Nem is kell semmit mondani 😁

Ezert sem akarom tovabb ezt reszletezni 😃

máj. 3. 23:35
 94/100 anonim ***** válasza:
76%
Hát kérdező bocs hogy ezt mondom de vannak fejben problémák szerintem nem ártana egy pszichológus.Ha én a te helyedben lennék olyan boldog lennék hogy szét vetne a boldogság de nekem valószínűleg soha nem lehet gyerekem, meg mi van ha koraszülött? Betegszik egy időre inkubátorba aztán viheted haza.
máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
36%
mi lett azóta veletek?meg szültél már? vagy már le is mondtál a babáról és a korházban hagytad?
máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 A kérdező kommentje:
Igen igen igen
máj. 22. 22:40
 97/100 A kérdező kommentje:

Nem mindegy? Aki rosszindulatbol ir annak nem valaszolok 🙂

Gondoljatok amit akartok!

máj. 22. 23:03
 98/100 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Minden rendben?
máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező te tervezgetted hogy le mondasz a saját gyerekedről csak azért mert mi van ha koraszülött de én vagyok a rosszindulatú? Ha örülnél ennek a babának meg sem fordult volna ilyen a fejedben.
máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 A kérdező kommentje:

De azt sem tudja senki , hogy miert volt ez az egesz . Nagy reszt leirtam de a lenyeget senki nem tudja……


Mindegy …


Orulok a babanak , es meg nem szuletett meg .

máj. 23. 10:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!