Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babárol lemondani?

Koraszülött babárol lemondani?

Figyelt kérdés
Ha koraszülött lenne a baba le lehet róla mondani a kórházban ?

febr. 28. 20:05
 21/100 anonim ***** válasza:
100%
#21, a kérdésben újszülöttről van szó. Róluk indoklás nélkül le lehet mondani. Beteszi egy inkubátorba, és soha senki nem keresi, nem kérdezik miért, és nincs jogi következménye sem.
febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
32%

Még örökbefogadott gyereket is vissza lehet vinni! Sajnos. Tragikus a szabályozás...Én nem engedném meg. Döntse el előre megmásíthatatlanul.


De amúgy akárhány éves vérszerinti gyerekedről lemondhatsz, és intézetbe kerül.

febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
96%

Ez azért valahol nagyon szomorú :(

Szegény gyerek nem tehet róla hogy világra jött.

Igaz én sem tudom, hogy mit tennék egy beteg gyermek esetén, az azért elég nehéz dolog lehet, szerintem olyan esetben nincs jó döntés..de egy (várhatóan) egészségesről sosem tudnék lemondani.

febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet,de én többet is ismerek akik 30. hét előtt születtek es semmi bajuk,már iskolásak.
febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nincs köze,de valahol én sem engedném ilyen nőnek,hogy több gyereket vállaljon. Nincs gond,hogy lemondasz,de kár hogy nincs következménye. Lemondasz róla,ő egészséges lesz,mint akiket ismerek,elég sok koraszülöttet láttam el és felnőttként szembeköp jogosan. Időre született gyereknél kiderülne később,hogy autista vagy nem megy neki a suli,lemondasz róla is? Vagy akiket elláttam,a legtöbb balesetben lett sérült 4-5-6 évesen. Nálunk tesóm 29 hétre született,abba az időbe ahol még fejlesztés sem volt,ma tanult diplomás programozó cégnél,több nyelvvizsgával és a kutya nem mondaná meg róla. Még a szeme sem károsodott. Én betegesebb gyerek voltam a 39 hetemmel,mint ő. Na most ha van károsodás is,nem fogod látni,tehát lemondasz,közbe meg egészséges... hú. De jobb is így,a sors úgy is figyeli az ilyesmit. Neki is jobb lesz.
febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
100%

24 hétre született az egyik ismerős rokonának a gyereke, alkoholista apa, anya, az orvosok nem is akartak hozzányulni, mert minek, de mikor elkezdett mozogni mégis neki fogtak.

Már 16 éves egészséges emberke.

febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem ugyanaz a kérdező aki már több hasonló, eléggé provokáció szagú kérdést feltett a témában. Szerintem direkt trollkodik, ha nem, akkor a gyerek lehet jól jár, mert anyu fixált a tökéletes gyerekre.
febr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
100%
21-es, persze, hogy le lehet mondani a nagyobb gyerekrol is. 18 eves korig barmikor.
febr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mire oda jutsz nem nagyon fogsz lemondani róla. Mielőtt terhes lettem én is gondolkodtam ezen, de utána nem tennéd meg. Valami átfordul az agyadban (ha előtte nem is úgy állt).
febr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam végig a kommenteket de kedves kérdező remélem tudod, hogy egy gyermek nemcsak 30 hét előtt születve lehet beteg.

Gyermekfejlesztő vagyok, sok kis páciensem 2-4-6 évesen lett például agydaganatos vagy baleset miatt agysérült.. Borzalmas de sose tudhatod mit hoz az élet.


Még azt is hozzátenném, hogy rengeteg egészséges 30 hét alatt született gyermek is van, szóval tényleg semmire nincs garancia.

febr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!