Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babárol lemondani?

Koraszülött babárol lemondani?

Figyelt kérdés
Ha koraszülött lenne a baba le lehet róla mondani a kórházban ?

febr. 28. 20:05
 51/100 A kérdező kommentje:
Kozbe gorcseim is vannak eleg gyakran.
ápr. 7. 20:51
 52/100 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom kórházban vagy, ott felügyelik a helyzetet.
ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 A kérdező kommentje:
Igen.
ápr. 7. 21:01
 54/100 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 22 hetesen 32 mm volt, nem mondták hogy baj lenne. Ha utána olvasol, 25 mm alatt kell fokozottan figyelni. Te már 29 hetes vagy, ez nem egy rossz szám, ha rettegsz, annál rosszabb.
ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez komoly? Lehet kellene szakemberrel beszélned, lehet picit a kórház is rátesz a mentális állapotodra. Egyidőben voltam kismama egy ismerősömmel, 19 héttől tölcséresedés lett, kinyílt a belső méhszáj és 25 mm alatti volt a méhnyak, még is a végén indítani kellett. Nekem a külső nyílt ki 25 hetesen az elsőnél, nekem se lett gond. A másik nagyon sok iker születik 28 hétre, nálunk tesóm a 90-es évekbe született 28 hétre, semmi baja konkrétan. Nem fog még megszületni, de ha megszületne is hogy járhat ilyeneken az eszed? Eközben akinek megszületik 25 hétre ott küzd a picivel, kitartóan. És hidd el jelenleg is bizony elég sok kismama küzd ezzel, valaki már 8 hete bent van 20 mm alatti méhnyakkal és tartja szépen ezt. Én azt gondolom a kórház van ilyen hatással rád. Mit mondanak az orvosok?
ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk is 28 mm-essel nem aggódnak, 25 a határ. Mennyi idő alatt rövidült?
ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 A kérdező kommentje:

😢😢😢


Szegyellem is magam emiatt hogy ilyenekre gondolok….


21 heten volt 31mm ha jol emlekszem. Azota meg most ennyi.


Nagyon felek ,hogy meg fog szuletni hamarabb szamolom a napokat hogy minel kozelebb erjunk legalabb a 34.hethez.. sajnos lassan megy. A felelemre meg ra tesz a gorcsoles is .

ápr. 7. 21:30
 58/100 anonim ***** válasza:
100%

Te felfogod amit írunk?

Szerintem ne olvasgass össze ennyi mindent itt, látod milyen állapotba kerülsz tőle.

ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy kórházban? Ők mit mondanak? Biztosan kapsz gyógyszert is. Ne aggódj, jó kezekben vagytok. Gyorsan telik, mindjárt 30 hét.
ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:
Most mar 3hete bent vagyok. Nem riogatnak semmivel . Kapok gyogyszert igen , de sajnos igyis vannak eleg gyakran gorcseim amitol egybol bepanikolok. Meg a vernyomasom is felmegy tole.
ápr. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!