Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babárol lemondani?

Koraszülött babárol lemondani?

Figyelt kérdés
Ha koraszülött lenne a baba le lehet róla mondani a kórházban ?

febr. 28. 20:05
 31/100 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező attól hogy valaki koraszülött nem lesz biztos hogy betegen születik a baba és aki időre születik nem 100% hogy egészséges lesz,pl az egyik ismerősöm gyereke időre született és még is mikor megszületett a kislány újra kellett éleszteni és sajnos autista lett.De az biztos hogy az miatt nem mondanék le róla mert koraszülött sőt ha komolyabb betegsége lenne a babának akkor sem.
márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
63%

#22

"Még örökbefogadott gyereket is vissza lehet vinni! Sajnos. Tragikus a szabályozás...Én nem engedném meg. Döntse el előre megmásíthatatlanul."


Komolyan azt gondolod, abban lenne köszönet a gyereknek, ha törvényi kényszerből annál a családnál maradna, akik visszaadnák, de nem lehet?

A gyerek így is, úgy is sérül, ez nyilvánvaló, de szerinted hogy bánnának a "nyakukon maradt" gyerekkel? Lásd: Natalia Grace esete.

márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim válasza:
100%
Fiam 28. hétre született 1 kilóval. Az ég világon semmi baja. Eszem ágában sem volt róla lemondani, soha nem is menne. Most 8 hónapos, egészséges vidám fiú. Egész nap kacag, forog.
márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
100%
Én 7hónapra születtem alig egy kilóval és semmi komolyabb bajom nem lett, nem lettem pl értelmi fogyatékos
márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező honnan veszed egyáltalán hogy koraszülött lesz? Ezt nem lehet megállapítani hogy koraszülött lesz.még meg sem született a gyermek de te már most azon gondolkodsz hogy lemondasz róla, szerintem te mindenképp lemondanál róla és ez a koraszülött dolog egy ürügy.Semmi sem garantálja hogy koraszülött lesz, vagy a nőgyógyászod már 100%ra mondta hogy koraszülött lesz? Mert ezt erősen kétlem.
márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek lemondani,csak felek hogy beteg lenne a baba ….☹️☹️

Eleg sok minden arra utal,hogy koraszulott lesz..☹️most jarok a 29.hetnel…

Remelem a 34.hetet azert elerjuk.☹️

ápr. 4. 23:56
 37/100 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos, hogy születéskor már kiderül. Pl. kap egy enyhe oxigénhiányt, amitől vagy semmi baja nem lesz, vagy mondjuk x év múlva, iskolásként derül ki, hogy tanulási nehézségei vannak. Te inkább, biztos ami biztos alapon ezért is lemondanál róla?


Szerintem senki sem akar tudatosan beteg gyereket, és sokakat riogatnak koraszüléssel, egyéb gondokkal terhesség alatt (engem is 24. héttől), de én a terhesség alatt nem arra koncentráltam, hogy huh, ha koraszülött lesz, majd én lemondok róla...

Ragaszkodtam a babához, és reméltem, minden rendben lesz. Nem pedig azt mantráztam, hogy ha korán születsz, babám, örökbeadlak...

ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
91%
Szegény gyerek. Szar lesz neki úgy megszületni, ha már most feltételhez kötöd a szereteted.
ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én enyhe oxigén hiánnyal születettem pár napig lélegeztető gépen voltam és semmi komolyabb bajom nem lett.Meg amúgy nagyon sok baba koraszülött de ez nem egyenlő azzal hogy beteg lesz.Szóval ez miatt ne mondj le babáról.De ha ilyen a gondolkodásod hogy csak az miatt le akarsz róla mondani mert koraszülött talán jobb is ha örökbe adod.Ne való neked gyerek.
ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi miatt sejtetik hogy koraszülött lesz a a baba?

28. héttől elég szépek a babák esélyei, ne aggódj ilyeneken, ha meg is születik, jó eséllyel nem lesz baj.

ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!