Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok jó anya?

Nem vagyok jó anya?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5 éves és 4 hónapos gyerekem.

Nem szeretek velük lenni, a naggyal nem köt le a játék, sokat sétálunk, unom amiket mesél, de meghallgatom válaszolok rá. Sokat sírok, hogy én ezt nem akarom, nem szeretek a gyerekeimmel lenni. Szinte idegesítenek. Miért van ez? Lehet ebből még valamit kihozni? Vagy inkább menjek vissza dolgozni és aa férjem maradjon q gyerekekkel?


márc. 14. 09:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

19nek meg 21nek érdemes volt ideböfögni..

Szerintem érthető ha kivagy kerdező. Nekem 1 babám van, 8 hónapos a ferjem home officeban mégis várom a delután 5 órát hogy végre kiszakadjak egy kicsit. Ami annyi hogy zombulok magamban. Szerintem az egesz ott kezdodik higy nem 1 ember kell a gyerekek felneveléséhez. De még nem is 2. Sokkal több energiát igenyelnek. Nem vagy sz.ranya csak fáradt. Mi is 2 oranként kelünk, nappal csak a babakocsiba alszik ugyhogy mar a setat is a faxba kivanom, ha ez vigasztal. Most osszeszedtem egy csomo betegseget . Imádom a gyerekem de kibaxott faradt vagyok ugyhogy megértelek. Én nem pszichologushoz mennŕk hanem szallodaba aludni😅

Segítségem nincs, anyám is imadja allitolag de el nem jonne ..3x voltak nálunk, nyilván akkor nem mondhattam hogy setaltassak mar meg en meg pihenek egyet..inkabb hoznak egy szatyor jatekot ami nem kell és meg van oldva..

márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

19 és 21 jelentve .

Ez nem az a kérdés ami alatt veszekedni kell egymással.

márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem sokszor az a gondolat tart meg, hogy elmúlik. Elmúlik a picibabakor. Elmúlik hogy nem dolgozol és nincs társaságod. Elmúlik hogy játszótérre kell járnod és nincs felnőtt programod. Elmúlik ez a nagyon szűk, nagyon bezárt élet. Csak ki kell bekkelni. Egyszer majd lesz 2 nagy, iskolás, gimis gyereked, akik akár meg szórakoztatóak is, és folyton a barátaikkal lógnak a neten, sőt, otthon is lehet őket hagyni egyedül, amíg elmész edzeni, vagy akármit csinálni. Lesz neked még tartalmas és boldog életed, csak tarts ki!
márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!