Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes már egy 2 éves kisfiún...

Érdemes már egy 2 éves kisfiúnak a szülinapjára Thomas vagy verdás tortát csináltatni? Felfogja vagy tud már neki örülni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felfogja! Ő már kész kisgyerek, nem egy öntudatlan csecsemő :) Az én lányom máig emlegeti a szülinapi tortáját, pedig már fél éve volt a szülinap....
2011. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

biztosan jobban örül neki mintha egy jellegtelen torát kapna igy érzi hogy az övé főleg ha a kedvence van rajta.


mi első szülinapra csak marcipánfigurát tettünk második szülinapra sütöttünk anyósommal mindkettőnek nagyon örült egyik se volt mintás csak egy nyuszi ült a számos gyertya mellett.

2011. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan felfogja, és örül majd, hogy a kedvencét ábrázolja a torta.
2011. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak egy sima torta volt. Kisfiam a tüzijátékkal és a gyertyákkal volt elfoglalva.

Szerintem most a névnapjára fogok szebb tortát készíttetni.Én szerszámos ládát képzeltem el, szerszámokkal, már ki is néztem:)

2011. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint a tortának lesz szerszámos láda alakja:)
2011. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 2éves a kislányom és helló kittyt tervezek rátenni.Persze hogy fog örülni.Az én lányom ha matricán látja az ő kitty cicáját annak is örül.
2011. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, persze hogy fog neki örülni!

Az én kisfiamnak Micimackós tortája volt az első szülinapján és már ő is nagyon örült neki!

2011. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kisfiamnak most a Thomas a kedvence és arra gondoltam,hogy akkor csináltatunk neki egy Thomas tortát :D
2011. jan. 25. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiam vasárnap volt 2 éves,a nagyszülőktől kapott olyan tortát amin verda volt,és nagyon tetszett neki,láttuk mennyire örül,én pedig vonat formájút sütöttem azt is emlegeti a mai napig!A vonatra azt szokta mondani hogy "sisi" mert így tudja a sihuhu-t kiejteni,és ha valahol vonatot vagy tortát lát akkor azonnal rá kezd hogy: "Anya!Sisi szüjinap!" azaz hogy vonatos volt a tortája a születésnapján :D Nagyon édes ilyenkor!


Tehát,igenis értékelik az ilyet!Nyugodtan lehet verda a tortán,meglátod mekkora öröm lesz neki!

2011. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy akár Thomas is :D
2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!