Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bátor anyukák!...

Anyukák! Bátor anyukák! Tennétek fel arc nélkül CSAK a hasatokról képet, hogy hogy néz ki szülés után?

Figyelt kérdés

És mennyi idővel...

Ha bevállaljátok én is teszek fel az én hasamról.Szimplán csak "közvéleményt" kutatok:)

A környezetemben mindenki olyan vékony stb szülés után.....én valahogy nem:(


2011. jún. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
hát kedves utolsó,meg sem látszik hogy szültél......én több mint 8 hónapja szültem,de még most is terhesnek néznek,mindig kérdezik, hogy jön a tesó? :S
2011. jún. 12. 21:49
 12/55 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Lehet azért,mert Én nagyon vékony voltam/vagyok.172cm és 58kg.Nekem nagyon hamar lementek a kiló,20kg-t szedtem fel és 2-3 hét alatt simán lement.

A nőgyógyászom azt mondta,hogy amíg szoptatok ne várjak túl nagy előrelépést,majd ha a pici abbahagyja a szopizást akkor kezdjek tornázni,mert akkor már sokkal hamarabb látszódni fog az eredménye.

Fogyni nem szeretnék csak kicsit feszesedni :)

Te szoptatsz?

2011. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, h holnap, ha lesz bátorságom, én is tegyek fel képet.


Nekem kicsi, és lapos, de még mindig csúnya csíkos, pedig három éves lesz nemsokára a fiam:(((

2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
az enyém borzalmas :(( császáros voltam, több mint 4 kilós babával, lógva maradt az egész , és tiszta ráncos :(( nagyon ronda
2011. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

az én kisfiam már 2 éves, szóval a hasamnak már annyi, ez már nem fog változni :( én visszafogytam teljesen a szülés előtti súlyomra, de a hasam sajnos ilyen maradt

2011. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Hát mekem se a legszebb,bár én 4 gyereket szültem.De elég nagyok voltak.
2011. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapi 20.20-as vagyok.Ígértem,higy ma teszek fel.Nagyon kérek mindenkit,hogy csak asját felelősségre,mert tényleg iszonyat.1 éve szültem csészárral,ha minden igaz ősszel,vagy legkésőbb tavasszal plasztikáznak:((((


[link]


[link]

2011. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
De gondolom a babáitok kárpótolnak mindenért :)
2011. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

:( enyém is hasonló,csak annyi hogy nekem nem lóg,hanem egybe van leginkább,és igy úgy nézek ki mint aki megint terhes.:(


Persze kárpótolnak a babák,de nekem kellemetlen nagyon h strandra se tudok már bikiniben menni.

2011. jún. 13. 10:39
 20/55 A kérdező kommentje:
Igérem még ma teszek fel én is,csak megyünk ebédre,igy csak este felé tudok fel tenni.
2011. jún. 13. 10:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!