Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bátor anyukák!...

Anyukák! Bátor anyukák! Tennétek fel arc nélkül CSAK a hasatokról képet, hogy hogy néz ki szülés után?

Figyelt kérdés

És mennyi idővel...

Ha bevállaljátok én is teszek fel az én hasamról.Szimplán csak "közvéleményt" kutatok:)

A környezetemben mindenki olyan vékony stb szülés után.....én valahogy nem:(


2011. jún. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok nagyon,de én iszonyat csúnyának látom,csíkos is,de az már nem látszik a képen.

Az önbizalmam a béka feneke alatt.

2011. jún. 13. 21:50
 32/55 anonim ***** válasza:

Én is írtam még az első oldalon!!


Kedves kérdező!!!

Szerintem egyáltalán nem vészes a hasad!!!:O

Tornával, simán helyre hozható!!!!!A csíkok nagyon halványak szerencséd van!!!!!Szóval hasazni hasazni hasazni, és olyan lesz mint szülés után!!!

Nekem sokkal gázabb!!!!!

Nem ennyire domború mint a tied, DE viszon iszonyat csíkos!!!!!!:(((((((((((( Azon már csak a plasztika segít!!:((((


20:20-as aki plasztikára készül!!!:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen lett a hasad, tökre együtt érzek veled!!!

DE legalább te meg plasztikáztatod, nekem se pénzem nincs rá, és nem is merném bevállalni!!

Én császárral szültem, és nagyon fájt!!El se merem képzelni, mennyire fájhat a hasplasztika!!!!!!!!!

De sok sikert kívánok hozzá!!!!!!!:)


Köldök pircinges válaszolónak!!!!


Neked gyönyörűűűű a hasad!!

Irigyellek!!!!:)


Lehet, én is teszek holnap képet!

2011. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Utolsónak: gyönyörűűű??? Attól azért nagyon-nagyon messze van, pláne, ha a nagyításért rákattintasz. Sajnos a köldököm körül erősen megnyúlt a bőröm. :( De azért köszönöm a dicséretet. Most azon vagyok, hogy feszesítsek a bőrön is - már amennyire ez bőrfeszesítő krémmel összejöhet -, illetve edzéssel a maradék zsírpárnácskát eltüntessem róla.
2011. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
23.05-nek!A plasztikás 20.20-as vagyok,nekem sics rá pénzem!A tb fizeti,mert sokat fogytam és annyira ronda hogy ez életviteli romlást okoz stb.Én is császáros voltam ,de nekem egyáltalán nem fájt így bátran merek belevágni:).Meg az eredményért bármire képes vagyok,mert nem akarok így élni ,még csak 30 éves vagyok ,ez így nem maradhat!!!!
2011. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

35 éves anyuka aki 20 hónapja szült


Irigylésre méltó a hasad!Én 24 éves vagyok és nézd meg az én hasam.Szörnyű!Húzd ki magad nyugodtan mert csinos anyuka vagy!Gratulálok!

2011. jún. 14. 08:47
 36/55 anonim ***** válasza:

Kedves plasztikára készülő anyuka! Az én hasam is nagyon csúnya sajnos, olyasmi mint a tied, + még ráncos is :( (tegnapelőtti 23.34-es vagyok)

megírnád nekem, hogy ezt hogyan kell elintézni a tb-vel? Mondjuk én szeretnék még egy babát, addig gondolom nem érdemes plasztikáztatni, de utána nagyon jó volna megcsináltatni.

Egyébként, az hogy ilyen lógós lett, ennek van köze a császárhoz?

2011. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
A császárhoz nem hiszem, hogy köze van, mert én is császáros voltam. (a köldökpiercinges anyuka vagyok)
2011. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok, ígértem képet két napja, enyém csíkos nagyon, légyszi ne szörnyedjetek el:(

[link]


[link]

2011. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Lemaradt, augusztusban lesz három éves a fiam, szóval ez már nem fog változni:(
2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az enyém is olyan mint annak az anyukának aki plasztikáztatni készül annyi különbséggel, hogy nekem mell alatt lapos "csak" alsó hájam van ami lóg de még szeretnénk egy kis tesót addig nem gondolkodom ilyesmin.De a műtéthez kitartást kívánok.
2011. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!