Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bátor anyukák!...

Anyukák! Bátor anyukák! Tennétek fel arc nélkül CSAK a hasatokról képet, hogy hogy néz ki szülés után?

Figyelt kérdés

És mennyi idővel...

Ha bevállaljátok én is teszek fel az én hasamról.Szimplán csak "közvéleményt" kutatok:)

A környezetemben mindenki olyan vékony stb szülés után.....én valahogy nem:(


2011. jún. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Én még nem szültem, de nagyon érdekesek voltak számomra amiket írtatok! Jó tudni, hogy mire lehet/kell számítani.

Ti már boldog anyukák vagytok, kicsit írígykedem... :)

Sok egészséget nektek és családotoknak!

2011. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!
2011. jún. 18. 07:55
 53/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Most találtam meg a kérdést. Teszek majd én is képet a hasamról, bár én is úgy nézek ki mint aki terhes:( 53kg-mal kezdtem a terhességet és 67-tel mentem el szülni. Császáros lettem, és a hasam semmit sem húzódott vissza, ráadásul amikor megcsászároztak, után lett csíkos a hasam:( Jön majd a kép, ígérem...

2011. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Na, megmutatom, az én hasam milyen. Holnap lesz 18 hetes a kislányom, aki egyébként harmadik gyermekem.

Én nem érzem olyan vészesnek a helyzetet, de most, hogy itt a nyár, strandszezon, kicsit frusztrál. Én is tankiniben gondolkodom egyébként, a fürdőruha nem nekem való.

Itt a kép (Kicsit csaltam, behúztam a hasam, de mindig így szoktam.):

[link]

[link]

2011. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Ne viccelj,nincs mit szégyellned!én örülnék ha nekem ilyen hasam lenne.
2011. jún. 18. 14:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!