Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bátor anyukák!...

Anyukák! Bátor anyukák! Tennétek fel arc nélkül CSAK a hasatokról képet, hogy hogy néz ki szülés után?

Figyelt kérdés

És mennyi idővel...

Ha bevállaljátok én is teszek fel az én hasamról.Szimplán csak "közvéleményt" kutatok:)

A környezetemben mindenki olyan vékony stb szülés után.....én valahogy nem:(


2011. jún. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

23:05-ös vagyok!!!


"Akinek fájt a császár":)


20.20-nak: Tb támogatja a hasplasztikát????????????????????????????????????????

Nem is tudtam!!!:O

Van valami kritérium, hogy mikor műtik,és mikor nem???

Vagy elég ha csak nekem nem tetszik!!???


Pircinges anyuka!:)

De igen is gyönyörű a hasad!!!:)

Milyen bőrfeszesítőt használsz??

Nekem is a köldököm körül nyúlott a bőr, csak még annyi plussz, hogy tiszta csík...:(((


Április 21-re voltam kiirva, addig talán 2 csíkom ha volt!!

Április 30.-án szültem!!

9 nap alatt totál roncs lett a hasam...pech..:(((((((((((((((((

2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy feltettem ezt a kérdést,mert így talán olyan dolgokról is beszélgetünk amiről nem biztos hogy szó esik normál körülmények között,akár személyesen,akár ezen az oldalon.
2011. jún. 14. 14:19
 43/55 anonim ***** válasza:
Dove Firming Lotion testápolót használok most. Napi 2x kenem vele a hasamat, combomat, és a fenekemet. Tényleg nagyon szépen feszesíti a bőrt. Plusz intenzíven elkezdtem tornázni is, remélem lesz hamarosan látszatja. (Piercinges)
2011. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A "lógós hasú" vagyok:)


Aki akar még egy vagy több babát az ne plasztikáztasson csak,ha már nem tevez több terhességet:)!


Egyébként úgy van ez a TB-s dolog,hogy kell egy bizonyos igazolt fogyás.Tehát nekem pl a nőgyógyim igazolta,hogy a szülésem napján 107 kiló voltam:(((,most vagyok 76,tehát 30 kilót fogytam.Ehhez hozzájön magasságom és a korom,és ebből a plsztikai sebész barátom kiszámolta hogy "jogosult"vagyok e a TB által támogatott műtétre.Majd találni kell egy olyan kórházat,ami szerződésben áll a TB-vel és ha ott vállalják,hogy megcsinálják,akkor mehet a dolog!Ezek az alapok.Mivel én még szándékszom fogyni vagy 10-15 kilót,így csak azután lesz a műtét,de a plsztikai sebész azt tanácsolta,hogy ha le is fogyok,akkor is várjunk még fél évet,hogy meg tudom e tartani azt a súlyom.Ráadásul ehhez hozzátartozik,hogy pajzsmirigyes vagyok ,így a fogyás sem megy úgy mint másnak.

2011. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Sajnos én is pajzsmirigyes vagyok,akkor ezek szerint neked is alul működik.


Sose híztam miatta jelentősen,de ahogy teherbe estem,a hormonok kihozták és az első 4 hónapban rengeteget szedtem fel.Összesen 15 kg híztam a terhességem alatt.

2011. jún. 14. 14:43
 46/55 anonim ***** válasza:
Én meg 25-öt a tehesség alatt,és 25-öt előtte mikor végre rájöttek hogy mi is a bajom,pajzsmirigy:(((
2011. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

"Akinek fájt a császár" vagyok!!


Már annyira igérgettem a képet, hát teszek!!


Saját felelősségre megnézni...:(((

[link]


Amúgy érdekes ez a Tb-s dolog!!

Lehet utána járok!!:)

Én még szeretnék gyereket/gyerekeket, úgyhogy addig biztos nem!!

Én 25 éves vagyok, és hát rettenetesen zavar!

Terhesség előtt, olyan szép volt!!Sima, mint a babapopó,feszes, nekem is volt pircing,most meg...:(((


Először én is megpróbálom a feszesítőket, meg a fogyózást!!!Bár még nem kezdtem el, lassan itt lesz az ideje!!

+ 30kg van még rajtam..


Amúgy én is nagyon örülök a kérdésednek, kedves kérdező!!!:)

2011. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!!!


Annyit elfelejtettem megkérdezni, hogy mi is ez a pajzsmirigyes dolog????


Én is gondolkodtam, hogy megvizsgáltatom, mert elég fáradt,és aluszékony vagyok!!!

Akkor lehet köze van a hízáshoz is???? :O

2011. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

25 éves anyuka (tegnap 22:33)


Szerintem neked nincs szükséged plasztikázásra.Tornával helyre lehet hozni.


A pajzsmirigy egy hormon ami ha túl termelődik akkor fogyást okoz ha alul működik akkor hízást.

Van egy ismerősöm,már 2,5 éves a kislánya neki túl működik a pajzsmirigye, 45 kg.Iszonyat csúnya igy vékonyan szegénykém,úgyhogy egyik véglet sem jó.


Azzal szerintem nem vesztesz semmit ha kivizsgáltatod magad.Az aluszékonyság,fáradtság,idegrendszeri problémák,lehetnek tünetei.

2011. jún. 15. 09:01
 50/55 anonim ***** válasza:

Én enm rakok most fel képet,mert felesleges,hisz 6 hónapos terhes vagyok.

de sajnos a lányomnál (18 hós) nagyon csúnyán szétrepedt a bőröm és szörnyen csíkos maradt.155 cm vagyok és a lányomnál 57 kilóról indultam (sose voltam vékony alkat,de duci sem és a cickóim is igen nagyok,amik remlem a fogyás alkalmával kisebbek lesznek.)és 72-nél álltam meg.A második babánál 62-ről indultam és a 26. héten már 70 kg vagyok.A védőnő azt mondta,hogy sok.Erre csak annyit tudtam válaszolni,hogy nem tehetek róla,hogy van rendesen étvágyam és sose volt hányingerem vagy rosszullétem.Ráadásul a lányom 1 hónapja hagyta abba a szopizást,így nem mertem nem enni.


Szóval remélem,hogy a plusz kilókat sikerül leadnom,de a striákkal bajban leszek. Tavaly Tankini fürdőrucit vettem ami 2részes és jobban állt,mint az egy részes.

2011. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!