Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bátor anyukák!...

Anyukák! Bátor anyukák! Tennétek fel arc nélkül CSAK a hasatokról képet, hogy hogy néz ki szülés után?

Figyelt kérdés

És mennyi idővel...

Ha bevállaljátok én is teszek fel az én hasamról.Szimplán csak "közvéleményt" kutatok:)

A környezetemben mindenki olyan vékony stb szülés után.....én valahogy nem:(


2011. jún. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi 20.20 vagyok.Én úgy ahogy le tudom szorítani fűzővel:(De nagyon gáz,hogy ha nincs rajtam ,akkor a hasam "megy előttem",mozog össze vissza,bepállik alul,akármit csinálok vele.Sajnos toxémiás voltam ,így nagyon sok volt a plusz kiló a víz miatt.Még a hasfalam is vizes volt!Meg nagy volt a baba és faros.ÁÁÁÁÁÁÁÁ minden ami csak kell:(((Vettem egy nagyon szép egyrészes fürdőrücit,de úgy nézek ki benne mint nagyanyám:(,így csak a zárt udvarunkon veszm fel!
2011. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Én is egyrészes fürdőrucit vettem....és én ezt mondtam mikor felvettem először,hogy úgy nézek ki benne mint egy mami. :(Hát sajnos ez van,nem tudok mit tenni.
2011. jún. 13. 10:47
 23/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

21.46-os vagyok.Nagyon sajnálom,hogy ilyen lett a pocakotok.Az én kis úszógumim semmi ehhez képest.Viszont nálam a cicivel van gond,egyikben van csak tej és így úgy nézek ki mint egy egypupú.Az egyik cicim mint egy barack a másik meg mint egy sárgadinnye :(Gondolhatjátok mennyire zavar!Még pólón keresztül is nagyon látszik.Már csak abban reménykedem,hogy ha elapad a tej ez is kicsi lesz mint a másik.:(

Néha a jó oldalával nyugtatom magam.Szerencs,hogy egy cickóból is elég jól szoptatom a kisfiamat.

2011. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Itt az igért kép!


:(


[link]


[link]

2011. jún. 13. 20:17
 25/55 anonim ***** válasza:

Szia!A "lógós hasú" vagyok:)


Neked is szétnyúlt a hasizmod!!!DE hatalmas szerencséd,hogy nem csíkos és ez hasedzéssel orvosolható ,ezt vissza lehet edzeni!!!!!Az enyém "gyógyíthatatlan":(!

Én a helyedben megpróbálnám edzeni...

2011. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:

Szerintem sem csúnya a pocakod!

A bőröd szép maradt,pár hónap erősítés és biztosan sokkal jobb lesz.

Volt egy csajszi a szülészeten akinek hatalmas pocakja volt és sajnos az övé is megmaradt nagyobbnak.Ő haskötőt/szorítót hordott már szülés után pár nappal és most már sokkal szebb a hasa.

2011. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
én pedig az "egypúpú" voltam :D
2011. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megkérdezhetem, hogy mikor szültél? Mennyi idő telt el azóta?
2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bocs most látom h 8 hónapja. :))
2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
72%

Ígértem, hogy én is teszek fel képet. 20 hónapos múlt a kisfiam, és elégedetlen vagyok a hasammal, de rajta vagyok az ügyön, hogy a kezdődő bikiniszezonra vállalható legyen. Óriási pocakom volt a terhesség alatt, 28 kg-ot híztam (ebből még 4-5 van rajtam, amit le szeretnék dobni). Kicsit csíkos is maradt a bőr, de azért nem vészes. Viszont edzenem kell rá rendesen. Nagyon szép izmos, feszes, lapos hasam volt, és most ilyen 35 évesen:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!