Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hányadik hétől/hónaptól...

Ki hányadik hétől/hónaptól kezdte élvezni a babázást? és miért akkortól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki riogatott, hogy az első 6 hét milyen borzasztóan fárasztó, de én annyira vágytam már, hogy megszülessen a babám, hogy az első hetekben tiszta eufórikus állapotban voltam, ma is szívesen gondolok a kis újszülöttemre:D

Szóval rettentően élveztem az anyaságot az első percétől kezdve!

2011. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En mas vagyok. Elso három honap fantasztikus volt. Szopikalt, aludt, ejszakat vegigaludta, anyuci kipihent volt. 6-9 remalom. Fogzas. Hat nem elveztem, hogy ejjelente 2 orat aludtam minden nap 4 hónapig, sirva mentem aludni es sirva keltem. 8 fog jott ki ez alatt. Most 10 honapos, az eddig siros, morci, ideges babam most kacag, vidam, sikitozik. Na most kezdem csak elvezni.
2011. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is az elejétől élveztem:) Sajnos nem ment a szoptatás, azzal kínlódtunk sokáig, de alapvetően visszasírom a picibabás kort. Most a "nagyfiam' 15 hónapos, és én ismét gyereket várok:)
2011. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónapos a leányzó, én élvezem, ár az első hetek szörnyűek voltak, megkínlódtuk az evést. Pici súly, nem szopizott eleget, kevés tej stb. Mostmár sokkal könnyebb, éjjel is többet alszik, nappal békésebb, de én már a 3-4 hónapos kort várom nagyon, amikor lehet vele játszani, szóval szerintem onnantól fog igazán kiteljesedni. :)
2011. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!