Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikenguru? Melyik a legjobb...

Bébikenguru? Melyik a legjobb kenguru egy 6 hetes babához? Mert nem tudom letenni szinte egy percre sem. (márka, típus)

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Off:

21:16-os, próbáltátok hátrakötni? Mert lehet, hogy az elől hordozás nem tetszik neki, mert nézgelődne (és 7 kiló felett amúgy is ajánlatos már háton hordozni).

2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Épp 7kg és fél éves. 64cm, lehet, már hátrakötni? Kilátna?

Igen, az a gond, hogy előre akar mindig nézni, kezdetektől.

2011. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22:37-es vagyok.

Elvileg már akár újszülöttet is lehet hátrakötni (bár én ezt azért nem vállalnám be). De fél évesen már egész nyugodtan! :) (Én a lányomat 4,5 hónaposan kötöttem először hátra.)

Eleinte gyakorolj játékbabával, aztán ha jól megy, akkor tükör előtt "igazi" babával, és esetleg tehetsz le a földre egy plédet/nagypárnát, biztos, ami biztos. Sok sikert! :)

(Majd megírod, hogy így bejött-e neki? Mert most már kíváncsi vagyok. :D)

2011. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!