Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kis babám 2 éves és még nem...

Lantos Éva kérdése:

A kis babám 2 éves és még nem beszél! Gagyogni gagyog de az sem az igazi. Hogyan tudnám fejleszteni azon kívül hogy (olvasok neki vetem fejlesztő játékokat sokat foglalkozok vele tanítom) és mégse akar semmit mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrét tanácsokat kérek.
2011. okt. 25. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jaaaj, most látom, hogy te is j-re javítottad... szóval akkor befogtam, engem nem zavar ha valaki elír valamit csak az ha beszólnak ilyen miatt :/
2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
December 20-ra kaptam időpontot a hallásvizsgálatra.Tudom hogy nem kisbaba de nekem még az.
2011. okt. 26. 10:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked mindig kicsikéd marad! DE! Figyelj oda, hogy ne kezeld úgy, pl. az ilyesmi anyukák öltöztetik majd a nagycsoportod gyereket, mert szegényke nem tud egyedül. Az jó, ha imádod, de ne csinálj majd szerencsétlenkét belőle, aki önállóan nem tud megnyikkanni. Sajnos sok ilyet látok, és ott a szülő általában kicsibabázza a gyereket, és úgy is viszonyul hozzá.

Jó egészséget Nektek!!

23N

2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Erre figyelek
2011. okt. 29. 12:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Első gyerekem meg se szólalt 2 éves koráig, aztán hónapokig gügyögött (elég aggasztó volt), végül egyik napról a másikra mondatokat mondott, le se lehetett lőni. Most pedig kitűnő tanuló, szavalóversenyeket nyer, versikéket költ (8 éves). Második gyerekem meg már 14 hónaposan értelmes szavakat mondott, másfél évesen pedig többszavas mondatokat, miért-kérdéseket, mondókákat (lehet, hogy a tesótól tanulta). Tényleg eltérő minden gyerek fejlődése, nem kell aggódni.
2012. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Anyamek szerint en tobb mint 2.5 eves koromig nem beszeltem, aztan egyszer csak elkezdtem folyekonyan, szinte hibatlanul.
2015. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Mikor kezdett el beszélni a gyerek?
2021. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!