Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldobható vagy mosható pelenka?

Eldobható vagy mosható pelenka?

Figyelt kérdés

Ki melyiket használja és hogy van megelégedve vele?

A mosható pelenkákba a betéteket bababoltokban lehet beszerezni, és azok is simán kimoshatók mint a külső része?


2012. ápr. 29. 15:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
Aki mosható pelenkát használ, el nem tudom képzelni, mit csinál vendégségben....nekiáll kimosni belőle a kaksit a házigazda kádjában? :)
2012. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmegyünk valahová akkor eldobhatót használunk, pontosan amiatt hogy ne kelljen őrizgetni a kakis, pisis pelust.
2012. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként vendégségben is lehet moshatót használni, csak némi előkészületet igényel. Erre van kitalálva egy zárható pelenkazsák, így a használt, miután ki lett dobva belőle a papírfogó a wc-be (ha valaki használ hozzá), mehet bele, ameddig nincs hazaérés. A tévhitekkel ellentétben ez a szagot is kinn tartja, nem büdös.
2012. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
pont erre találták ki az eldobhatót. bár mondjuk egy db-ot zacskóba, megkötözve se nagy cucc hazavinni.
2012. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 sumergo ***** válasza:

Arra lennék kíváncsi, hogy az eldobható pártiak maguknak is mosogatják-e, kényelmi,és környezetvédelmi szempontokra hivatkozva!!

(PIc-en ha eldobható pelust használnak, és gond van vele, akkor sűrűbben kellene a gyerekek popójába nézni!!! Gyerekorvos rokon is ott dolgozott, mielőtt házi gyerekorvos lett, neki nem ilyen tapasztalatai vannak, nem mellesleg kétgyermekes anyuka is. )

2012. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 sumergo ***** válasza:
Basszus, most néztem a belinkelt mosható árát!! Jól láttam??? Ha két csomaggal vennék, egész pelenkás korára elegendő az ára az eldobhatósra. Minimum 14 hónapig, de inkább 18-ig. Akkor meg pláne spórolok a mosási költségen 14-18 ezret összességében. No pláne nem lettem mosható párti!
2012. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:

Annál lehet sokkal olcsóbban is venni. Mi tuti rengeteget spóroltunk, bár csak 9 hónapig moshatóztunk, mert most már nem bírnám ráadni annyira gyorsan kell pelenkázni. Az első 4 hónapban volt hogy napi 10 pelenka elment, és nem azért mert ennyire gyorsan átázott, hanem mert volt hogy 5x kakilt egy nap. Most hogy eldobhatózunk érzékelem hogy mennyire sokkal többet költök, viszont a víz, csatorna és áram díj nem lett kevesebb azért nem mosom a pelenkákat.

Én összesen költöttem kb 15 ezret a moshatóra, de akkor szerintem sokat mondtam és addig én sem használtam popsitörlőt hanem langyos vizes ruhával töröltem át a popsiját.

Sumergo utolsó előtti bejegyzését nem igazán értem.

2012. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
Mivel mi sokat utazunk, így van eldobható is használatban. Szóval ha nincs valami nagyon szuper akció akkor 50 Ft. alá nem lehet menni még a 4-es méretből sem. 6000 Ft. alá nem nagyon lehet menni havonta. Ha jobb minőséget veszel, és sűrűn cseréled akkor meg igenis súrolja a 10000 Ft-ot, libero belebújósból meg még fölötte is van jóval.
2012. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
Lemaradt, most adtam a kezdő készletet a barátnőmnek. Fél évet használtuk és mint az új. Biztos megspórol vele min. 30000 Ft-ot.
2012. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 sumergo ***** válasza:
Hát Boglárka, akkor gondolkodj kicsit, talán rájössz, hisz felnőtt nő vagy , vagy mi?? :-)
2012. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!