Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma a buszra szálltam fel babakocsival és a buszon van egy olyan hely ahova a kocsival lehet beállni. Így nem csúszkál és nincs is senkinek se útba. Persze sokan voltak így kértem az ott állókat h legyenek szívesek odébb menni h be tudjam tolni a helyére. Mindenki szépen át is adta a helyet kivéve egy öregasszonyt. Kértem őt is még egyszer és elkezdett velem ordítani h ő bottal van neki fáj a lába stb. Erre még vagy 5-en nekem álltak h mekkora egy tahó bunkó senki vagyok. Szegény néni. Persze akik nekem álltak mind ültek. Meg is mondtam h miért nem ül le akkor ha annyira fáj a lába. A másik meg az h máshol is tud állni én máshova nem tudok a kocsival beállni. Hol utazzak a lépcsőn???? Komolyan én voltam a buszon a mocsok szó szerint. Meg h én mit képzelek magamról attól h gyerekem van nem körülöttem forog a világ.

A másik eset meg egy hete volt kb. Vásárolni voltunk és a végére a lányom megunta elkezdett sírni. Van külön egy kassza a kisgyermekes és kismamáknak. Oda álltunk dierkt. Senki nem volt hajlandó előre engedni, és a legszebb még be is szóltak h bátorság ilyen kicsi gyerekkel elindulni vásárolni.

Csak én gondolom úgy h eszméletlen mennyire semmibe se vesznek??? Rendesen utálok elindulni itthonról. Más is van így ezzel???



2013. máj. 11. 17:15
1 2 3 4 5
 1/44 Kerria ***** válasza:
64%

Sajnos ilyen világot élünk :(


A másodikra tudok érdemben reagálni. Én nem kérdezni szoktam, csupán a kiírásra hivatkozni. Elnézést igénybe venném az áruház szolgáltatását... és a táblára mutatok. Miután beálltam megköszönöm a megértésüket. Eddig így még nem ért megszólás.


A kérdéssel az a baj, hogy lehetőséget adsz a nemleges válaszra.

2013. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ha szó szerint mondom h mit szeretnék még jobban nekem esnek h mi az h ekkora paraszt vagyok esetleg mondhatnám normálisan. Nem lehet itt rendesen viselkedni velük. De megfogadom a tanácsodat legközelebb biztosan azt fogom csinálni ahogy te mondtad.
2013. máj. 11. 17:22
 3/44 anonim ***** válasza:
47%

Ha a néni állt akkor igazán arrébb mehetett volna.. ha üllt akkor nem lett volna pofám felállítani. Nem tudom milyen buszon utaztatok de néha nekem sem mennek odébb, de nem is kérem meg őket mert simán elférünk.


De a kasszás dolog szerintem oké. Nem ismerem ezt hogy van külön kismamáknak és kisgyerekeseknek, de akkor gondolom volt más anyuka is a sorban. Miért kellett volna előre engedniük? Nekem is volt hogy sírt a fiam amikor sorba álltunk, de nem vártam el hogy előre engedjenek.

2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

A néni állt senkit nem kértem h álljon fel a helyéről. Csak h egy kicsit álljon arrébb h oda férjen a helyére a babakocsi. Ennyi lett volna.

A kasszánál egyetlen egy kisgyerekes sőt még nagyobb gyerek sem volt senkinél. Középkorúak álltak és egy fiatal pár. MEg egy idősebb házaspár és ott is ők szóltak be h jól el mertem indulni. És igen van ilyen kassza. Ki van téve hatalmas táblával h KISMAMÁKNAK, KISGYEREKESEKNEK!!!!

2013. máj. 11. 17:26
 5/44 A kérdező kommentje:
ÉS nekem se lett volna pofám senkit felállítani sőt ha látom más is van gyerekkel se vártam volna el. Nem vagyok bunkó és az sem h körbeugráljanak. Erről szó sincs. Nem is vártam h engedjenek előre csak nem értem miért kell még beszólni amikor ilyen helyen állok. Az persze nem jutott eszébe h esetleg előre engedjen de beszólni be tudott... Ez az ami nem tetszett.
2013. máj. 11. 17:29
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Ha állt akkor jogos a felháborodás. A beszólókkal meg nem kell foglalkozni... kit érdekelnek? Nincsenek a helyedben, nincs miről beszélni. Vissza szólsz egy frappánsat és kész. Ezen ne idegeskedj. :)


OFF: Én nem bántásból írtam hogy nem ismerem a külön kasszát, mert tényleg nem tudtam hogy létezik ilyen. De ma is tanultam valamit.

2013. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Tudom h nem abból írtad bocsi ha félreérthetően válaszoltam nem akartam :)

AM az auchanba ha jársz figyeld meg ott alakították ki.

Próbálok nem foglalkozni velük csak már egy idő után elszakad a cérna. Nem várom én el senkitől h a talpam nyalja mert szültem egy gyereket. De azért kezeljenek már emberként. Sajnos itt már ez is luxusnak számít. Szörnyű sok ember viselkedése. :(

2013. máj. 11. 17:37
 8/44 anonim ***** válasza:
64%

Én nem szoktam "erőszakosan" beállni a babakocsis helyre. Ha nem férnek el mellettem, akkor elnézést kérek hogy "bocsánat, sajnos elfoglalták a babakocsis helyet, a fejem felé nem tudom emelni". Akkor azokra néznek csúnyán, akik a babakocsis helyre álltak.


Nem is tudtam, hogy az Auchan-ban van ilyen kassza. Megyünk vasárnap, majd megnézem :-) Amúgy igazad van. Engem mondjuk sima pénztárnál is előre engednek. Egyszer szólt be egy kigyúrt, kopasz pasi aki a cicababájával vásárolt. Annak mondtam hogy ok, holnaptól küldöm neked mailben hogy mi kell otthonra, gondolom szívesen bevásárolsz nekem.


Tudom, nem könnyű, de próbálj meg nem foglalkozni velük. Ha minden ilyenen fennakadsz, csak neked lesz rosszabb :-)

2013. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenek az öregek. Pöffeszkednek hogy nekik senki se adja át a helyét, meg hogy milyen szemtelenek a mai fiatalok. Oszt ők túrodnak a legjobban. Pedig még jegyet se vesznek. Inkább a helyét adta volna át valamelyik ritka tahó. Nekem is kis gyerekem van, de engem mindig előre engednek. Ha meg nem felturakszom. Én veszek jegyet, nem ingyen utazom.
2013. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
13%
En mondjuk sosem értettem, hogy babakocsival miért kell buszra szállni? Van kereke, lehet tolni, a gyerek jol elvan benne es senkit nem zavar. Egy babakocsi helyére legalább harom ember elférne. Nem kotozkodes, tényleg kiváncsi vagyok, hogy miért nem gyalog mentek?
2013. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!