Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma a buszra szálltam fel babakocsival és a buszon van egy olyan hely ahova a kocsival lehet beállni. Így nem csúszkál és nincs is senkinek se útba. Persze sokan voltak így kértem az ott állókat h legyenek szívesek odébb menni h be tudjam tolni a helyére. Mindenki szépen át is adta a helyet kivéve egy öregasszonyt. Kértem őt is még egyszer és elkezdett velem ordítani h ő bottal van neki fáj a lába stb. Erre még vagy 5-en nekem álltak h mekkora egy tahó bunkó senki vagyok. Szegény néni. Persze akik nekem álltak mind ültek. Meg is mondtam h miért nem ül le akkor ha annyira fáj a lába. A másik meg az h máshol is tud állni én máshova nem tudok a kocsival beállni. Hol utazzak a lépcsőn???? Komolyan én voltam a buszon a mocsok szó szerint. Meg h én mit képzelek magamról attól h gyerekem van nem körülöttem forog a világ.

A másik eset meg egy hete volt kb. Vásárolni voltunk és a végére a lányom megunta elkezdett sírni. Van külön egy kassza a kisgyermekes és kismamáknak. Oda álltunk dierkt. Senki nem volt hajlandó előre engedni, és a legszebb még be is szóltak h bátorság ilyen kicsi gyerekkel elindulni vásárolni.

Csak én gondolom úgy h eszméletlen mennyire semmibe se vesznek??? Rendesen utálok elindulni itthonról. Más is van így ezzel???



2013. máj. 11. 17:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
88%

Én meg mint írtam, EGÉSZSÉGES terhességem volt addig, nem voltam veszélyeztetett terhes...utána nem is buszoztam, elhiheted. Ja, és összesen 9 kiló jött rám a terhesség alatt, abból 6 a szüléssel lement. Nagyon ítélkező és előítéletes vagy.

Az udvariasság meg igen, gesztus, de ez a gesztus teljesen kiveszett az emberekből. Ez a szomorú, hogy el kell várni, hogy pl. átadják a helyet. Akkor is átadnám, ha az illető nem terhes, de szól, hogy bocsánat rosszul vagyok, kérlek add át a helyet. Ez nem a terhességről-nem terhességről szól, hanem emberek egészséges és problémamentes együttélésének feltételéről.

2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg maradjunk annyiban,hogy kisgyerek(es)nek terhes nőnek,idős embernek átadjuk a helyünket! ezt otthon megtanuljuk szépen (jó esetben) és nem kellene ezen lihegni,hogy miért megy buszon babakocsi!senki ne korlátozzon be senkit! a buszon a babakocsinak kialakított hely a BABAKOCSIÉ és pont.ezt mindenkinek fel kéne fogni lassan ha van gyereked ha nincs.mig nekem sem volt akkor is így tettem ahogy fenn irtam.mióta van azóta is.ennyiés jogosan háborodott fel a kérdező!!!
2013. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
röviden és tömören leírtad az igazat :) Köszönöm a válaszodat neked is :)
2013. máj. 14. 12:07
 44/44 anonim ***** válasza:
50%
Szivesen :)
2013. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!