Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma a buszra szálltam fel babakocsival és a buszon van egy olyan hely ahova a kocsival lehet beállni. Így nem csúszkál és nincs is senkinek se útba. Persze sokan voltak így kértem az ott állókat h legyenek szívesek odébb menni h be tudjam tolni a helyére. Mindenki szépen át is adta a helyet kivéve egy öregasszonyt. Kértem őt is még egyszer és elkezdett velem ordítani h ő bottal van neki fáj a lába stb. Erre még vagy 5-en nekem álltak h mekkora egy tahó bunkó senki vagyok. Szegény néni. Persze akik nekem álltak mind ültek. Meg is mondtam h miért nem ül le akkor ha annyira fáj a lába. A másik meg az h máshol is tud állni én máshova nem tudok a kocsival beállni. Hol utazzak a lépcsőn???? Komolyan én voltam a buszon a mocsok szó szerint. Meg h én mit képzelek magamról attól h gyerekem van nem körülöttem forog a világ.

A másik eset meg egy hete volt kb. Vásárolni voltunk és a végére a lányom megunta elkezdett sírni. Van külön egy kassza a kisgyermekes és kismamáknak. Oda álltunk dierkt. Senki nem volt hajlandó előre engedni, és a legszebb még be is szóltak h bátorság ilyen kicsi gyerekkel elindulni vásárolni.

Csak én gondolom úgy h eszméletlen mennyire semmibe se vesznek??? Rendesen utálok elindulni itthonról. Más is van így ezzel???



2013. máj. 11. 17:15
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
88%
10: mondjuk 5-10 km-t nehéz gyalogolni.
2013. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
9%
Aha. Értem. Nos, en mindenhova gyalog mentem, a város masik végébe is, nem okozott nehézséget. Mondjuk a is igaz, hogy nem Budapesten lakom, hanem Kecskeméten.
2013. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten lakik, itt vannak távolságok. Nekünk kellett gyógytornára járni, trollival és villamossal volt 60-80 perc. Godold el gyalog, télen, zuhogó hóban-esőben.


Nagymamám pécsi, ott is vannak olyan helyek ahol technikailag nehéz közlekedni babakocsival, olyan meredek utcák vannak.

2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 10.!! gyalogoljál te 1,5 2 óra hosszákat a gyerekeddel,akár nyáron 40 fokban,akár télen -10ben! vagy a szakadó esőben!hajrá
2013. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdező! maximálisan megértelek szinte naponta történik velem is ez.utálom mikor nem tudok az ajtóból odajutni ahova kéne a babakocsi helyére mert tizenéves hülyegyerek v 30 körüli macsó üldögél álldogál ott és fel sem tűnik h rohadtul nem ott kéne,én is megszoktam kérni őket szépen,de vki mindig mormog vagy nem mozdul.multkor pl 1 öregember akart megverni,mert megkértem teljesen normálisan,hogy picit tolja arrébb a kocsiját(nem tolószék,hanem rekeszekből eszkábált koszos büdös sz@r) és közölte hogy minek szálltam fel ha láttam h nem fogunk elférni.hozzáteszem kb 10 cm kellett volna ahhoz h ne a lépcsőnél álljak...ja és nem ment arrébb
2013. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
21%
Aaliyahh! Nem kell bunkozni. Mint írtam, Kecskeméten elek, itt nincsenek nagy távolságok, egy ora sétával bárhova oda lehet érni, ezért nem értettem, hogy minek száll valaki babakocsival a buszra. Nem sertegettem, nem bunkoztam. 40 fokban, vagy mínusz 10ben eszembe nem jutott volna kivinni a gyereket, se gyalog, se busszal, mint ahogy szakadó esőben sem. Az értelmi színvonalas hoz azért gratulálok.
2013. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
73%

Én azt vettem észre, hogy onnantól kezdve, hogy gyermeket vársz,bunkók lesznek néhányan.Nekem nagy hasam volt mikor a hasamnak tolták a bevásárlókocsit.A nénike még rám is szólt, hogy minek léptem elé, hozzá teszem én álltam, ő jött nekem, mert nézelődött.

Én onnantól kezdve kinyitottam a szám és nyugodt hangon kérek, aztán magyarázok :) Nagyon idegesítő tud lenni, ha szépen , nyugodtan válaszolgatsz egy olyannak , aki csak hangoskodva tudja a maga igazát papolni.

2013. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 kíváncsicska ***** válasza:
71%

Előre egy off.Én a várostól 15 km-re lakom, bicikliút nincs végig szóval fő úton nem tolom a babakocsit.Ha nincs otthon az autó, mert a férjem használja (de ha gondolod vehetsz nekünk egyet), akkor is el kell intéznem a dolgaim, ha sürgős.Taxira sajna nem futja minden alkalommal.

Kérdésre válaszolva:Ne foglalkozz senkivel,Állj meg ott ahol tudsz és ha útban vagy jegyezd meg hogy sajnos te nem tudsz beállni oda ahová elvileg kellene, mert ott állnak.Ha sorban állsz akkor meg, szólj be hogy adja meg a telefon számát, felhívod, ha be kellene vásárolni.Na ezek után is lehet te leszel a bunkó, de ki nem sz@rja le.Sajnos olyan világban élünk, ahol ha meglátják, hogy kicsit gyengébb vagy beléd kötnek. :(

2013. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 10-16-os válaszoló. Sajnos, ha a gyereket dokihoz, oltásra kell vinni időpontra, vagy halaszthatatlan dolgot kell elintézni és nincs kire hagyni a gyereket, akkor nincs más lehetőség, mint hidegben, melegben, esőben is kimenni a gyerekkel. Én úgy gondolom, hogy aki babakocsival vállalja a buszos utazással járó kellemetlenségeket (magasra kell emelni a kocsit, tömeg van, kényelmetlen, bunkó beszólások) annak az esetek többségében bizony oka van rá.
2013. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
24%
Felfogtam. Mégegyszer elmondom, itt, ahol en elek, nincs akkora távolság, ahova busszal kellett volna el jutnom. De nemegyszer láttam kismamát babakocsival a buszra felszállni es egy megállónál később leszállni. Kb 200 méter távolságból beszélek. Az en fejemben ez ragadt meg es az istennek se értettem, hogy mi értelme.
2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!