Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babátok volt már beteg?

4,5 hós babátok volt már beteg?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi volt a baja? Kislányom még nem volt hál'istennek. Egyszer, a 2hónapos szuri után volt pici hőemelkedése, de ennyi. De én úgy parázok, mikor valaki köhög, vagy szipog mellettünk én egy hétig csak azt lesem, hogy nem lesz-e valami baja!
2010. márc. 19. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 hós a babám és a 2 hós oltást elhalasztották neki, mert egy ici picit szörtyögött az orra, amit a só oldat rendbe is tett neki.

A nagyobb volt mellette beteg, tüszős mandula gyulladás, 39 fokos lázzal, nátha, és nem kapta el, szerencsére. Én ezt az anyatejnek tudom be :)

2010. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én babum 2 hetes kora óta kap tápit is, 3 hós korától csak tápis. Ezért is féltem annyira, hogy vajon mennyire tudott megerősödni a szervezete, ha nem sokáig szopizott a drágám! Vagy mire kell fokozottan odafigyelni, mitől lehet beteg a megfázáson kívül, mert gondolom az csak öltöztetés kérdése.
2010. márc. 19. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a szörtyögés attól volt, hogy szerelték a kaputelefont, és nyitott bejárati ajtónál. a lépcsőházban nem nagyon van fűtés, és akkor egy picit "megcsapta" a hideg.

Nekem a nagyobb volt tápszeres, szinte végig, de őt sem mondanám betegesnek. A mandulája ha ki lenne már véve, még annyit sem lenne beteg

első voltam

2010. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 4,5 hós ikreim vannak,egy lány és egy fiú.Larának volt torokgyulladása,és láza,olyan rossz lehetett szegénynek,a kis pofija beesett és fehér volt.ez 4 hósan volt.Bence nem kapta el,ő még nem volt beteg,szuri után sem,ami fura mert egy szobában alszanak meg minden.de szopiznak mindketten,tápszert még nem is kaptak,szerencsére van elég tejem.
2010. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 2 hósan sajna antibiotikumot is kapott!:(

Nálunk Apa kezdte a betegséget,azután a kislányunk,majd tőle én is elkaptam!Nekem 8 éve nem volt ilyen magas lázam,de ő nem lázasodott be!Így mi is két hét csúszásban vagyunk a védőoltással!utána 3 hósan is taknyos lett és köhögött,de kipróbáltuk gyógyszi nélkül és gyorsan meggyógyult,és láza egyáltalán nem volt!De a tegnapi védőoltástól már belázasodott,de már semmi baja!

És csak anyatejes!

Nem tudom mi volt az a betegség ami az egész családon átment,de hiába szellőztettünk 3* naponta Apa nem nyúlt hozzá mikor ő már beteg volt mégis elkaptuk!Pedig külön is aludtunk!De átvészeltük csak két porszívó van már a házban,az egyik a pelenkázó mellett orrszi porrszivá alakítva,mert még éjjel is szívni kellett neki óránként!De úgy megszokta h nem sír csak nem szebed lefogni!

Jó egészséget kívánok!

2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!