Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hagyja sírni a babáját?

Ki hagyja sírni a babáját?

Figyelt kérdés
Az é picim 6 hónapos, eddig mindig egyből felkapkodtuk ha sírt, de mostmár akkor is sikít-ordít, ha kiteszem a lábam a szobából, nem tudok semmit csinálni mellette. Nem tudom, mi a helyes: ha hagyom sírni, vagy ha nem? Anyukák, adjatok tanácsot!
2010. márc. 24. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal, hogy lásson. Én nem hagytam sírni a kislányom. Volt persze, hogy mindent megtettem és mégis sírt. De ne hagyd magára a sírással. Most még nem látod be, de olyan gyorsan elrohan ez az idő, amikor szüksége van ránk, hogy el sem hiszed! Kislányom 19 hónapos, de sokszor érzem azt, hogy megállítanám az időt! Egyre önállóbb. Már nincs annyira szüksége rám mint régebben és ez néha olyan rossz. Már nem ritkán hagyja magát nyomorgatni, ölelgetni. szóval babusgasd ameddig mér lehet. Mert később nagyon fog hiányozni!
2010. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz dolog, mert az én 5 hós kislányom egy makrancos Kata, egy hisztigép. Sőt, ha nem veszem fel, morog és köpköd. Nem tudom mi lesz így később. Az nem vált be, hogy viszem a konyhába, mert a pihiszékében is puffog, hogy vegyem ki. Akkor aztán teli szájú mosolygás van és boldogság. :) A szőnyegén is megy az aja-aja-aja (olyan, mintha azt mondaná, hogy anya-anya-anya). Bármeddig képes sírni, a leghosszabb 1,5 óra volt, utána lemerült és aludt, de utána kezdi először, ahogy a sejhaja a szőnyegre ér és én otthagyom. ha lefekszem mellé, boldogság van. Tudom, hogy hiszti, de nem tudom mit tegyek. Én hagyom, de egy idő után nem bírom hallgatni (tudom ő nyer), de mikor fogja megtanulni, hogy egy kicsit (csak negyed órát) ellegyen?
2010. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!