Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos lányom gyakran...

16 hónapos lányom gyakran eszik még bébiételt, és reggel-este követeli a tápszert, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Persze kap felnőtt kosztot is, de követeli a tápszert, főleg este, és már simán 3 decit megeszik.(Havi viszonylatban brutál összeg..)A bébiételt meg szinte mindig vegyítem, de szereti, és kéri is. Az én hamim is eszegeti, de az nem nagyon fogy vagy nem is kell neki 1-2 félén kívül más. A gyümölcsöknél ha darabos nem nagyon eszi, ha pép, akkor bármit(2 mixer ment már tönkre..)Hogyan változtassak? Máshol is megy még a tápi és a bébiétel ennyi idősen? Adjatok valami tanácsot, mert ez a válogatása már kicsit kiborít..:(
2010. ápr. 6. 21:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi vagyunk a negatív rekord sajnos, mert ő csak 1 hónapja 8,3kiló volt:(
2010. ápr. 7. 21:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Hűűű...és hány kilóval született?

Eszik napközben édességet vagy iszik édes italokat? Mert azok nagyon el tudják venni az étvágyat.

Nálunk pl. semmilyen gyümit nem hajlandó megenni a lányom. Lehet hogy neki is kéne valami vitamin ami megozza az étvágyat. Én is mostanában ezen gondolkodom. Pénteken meg is kérdezem a dokinkat.

A napokban olvastam itt 1 kérdést vitamin témában és ott egy anyuka valami vitamint ajánlott vassal amitől nagyon jól megjött a gyerek étvágya.

Üdv: a 21 hónapos "rekorder" kislány anyukája :))

2010. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nah, megnéztem: Multikid vassal

Azt irta róla hgy kirááááály étvágya lett tőle a fiának.

2010. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!